Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL „Cotygodniowy MIX”! #PLAYTIDAL 

1. MIŁOŚĆ FLIRTINI SUKIENKI MINI – liczy się dobry klimat. Dlatego muzycznymi gośćmi Miłości będą artyści blisko związani z labelem FLIRTINI, ziomki i przyjaciele, producenci i dje w jednym. Specjaliści od złamanych serc i niespełnionych obietnic. O głośność, atmosferę, taneczne numery i dobre wspomnienia zadbamy wspólnie. Wy zadbajcie o drugą połówkę i poranne powroty do domu. Grają dla Was: BTR, Kotojeleń, Ment XXL, JEDYNAK. W Miłości: Miko Czajkowski.
Data: 7. grudnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. SŁODKIE LATA 90. TRIBUTE TO KORA | WYSOKIE OBCASY – zostawiła nam dziesiątki ponadczasowych numerów, z których będziemy namiętnie korzystać. Nie ma jej z nami ale ta noc jest dla niej! Wyjątkowa edycja cyklu Słodkie Lata 90 poświęcona Korze już dzisiaj! ZaGrają: GLASS Hunters, Impreza będzie inauguracją warszawskiej edycji akcji tygodnika wysokieobcasy “Kobiety na mury”. Będzie to niezwykły szlak murali portretujących wyjątkowe kobiety, które zmieniły historię swojego regionu, Polski, a nawet świata.
Data: 7. grudnia
Start: 23.00
Więcej info: FB EVENT

3. KMAG PARTY: IMIENINOWY BIFOR MIKOŁAJA – magazyn K MAG zaprasza na imieniny Mikołaja Komara. Celebracja odbędzie się w ramach Pop-Up Bar Campari & RedArt Gallery. Możecie spodziewać się dużo włoskiego jedzenia oraz najlepszych włoskich drinków.
Data: 8. grudnia

Start: 21:30
Więcej info: FB EVENT

4. ZŁOTE ŁOWY W PIEKLE NAD NIEBEM X ŁOWCY – zaczynają się nocne łowy za czerwoną kotarą! To czego szukasz znajdziesz pod złotą kopułą. Wydarzenie wspiera nas zespół doświadczonych Łowców, z nimi traficie bez pudła.  Orkiestra polowa: Tycjana (Princess Rap), I Say Mikey (ŁOWCY), DJ PUNCHLINE (ŁOWCY).
Data: 8. grudnia
Start: 
19:00 
Więcej info: FB EVENT
 

5. KOMITET OBRONY DISCO  K.O.D. idzie za ciosem, po raz kolejny zaprasza artystów spod znaku wielokulturowej muzyki tanecznej. W sobotę na Jasnej wystąpi duet Khidja. Obok Khidja wystąpi duet LOT (Kobra i Enigmat) należący do ekipy BAS, której nieszablonowe podejście do muzyki tanecznej od pewnego czasu skutecznie odświeża warszawską scenę. Zagrają też Pitti Schmitti i Kovvalsky,
Data: 8. grudnia
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany