Kochani dziś Mikołajki, dlatego wraz z firmą Wyjątkowy Prezent postanowiliśmy zrobić Wam niespodziankę. W naszych social mediach ogłosimy dziś konkurs, w którym będziecie mogli zgarnąć voucher na lot symulatorem myśliwca w Warszawie!

Jeśli jesteście fanami szybkich lotów i pasjonują was maszyny powietrzne, a znalezienie się za sterami myśliwca to coś, o czym zawsze marzyliście – mamy dla Was dobrą wiadomość. Teraz możecie dowiedzieć się,  jakie to uczucie i spełnić marzenia.

Zaszalejcie w symulatorze myśliwca! To profesjonalne i realne oddanie wszelkich aspektów związanych z takim lotem. Nauczycie się prowadzić myśliwiec, poczujecie siłę maszyny i z pewnością przeżyjecie wszystko to, co w prawdziwym odrzutowcu. Zapowiada się szalenie ciekawie! 

Jak wygląda symulator?
To oczywiście nie tak, że nagle gdzieś w Warszawie wylądowała tajemnicza maszyna, o której wiemy tylko my. To symulator myśliwca, który idealnie odwzorowuje kokpit prawdziwego odrzutowca. Na podobnych urządzeniach szkoleni są zawodowi żołnierze. To tylko symulacja, ale dzięki niezwykłemu realizmowi poczujecie się jak za sterami prawdziwej maszyny.

Zabawa może być przednia, a obdarowana osoba na pewno będzie szczęśliwa. Jest grudzień i świąteczna atmosfera ogarnia nas wszystkich, podobnie jak i prezentowa gorączka. Śledźcie nasze social media – Instagram i Facebooka – tam ogłosimy dziś konkurs! 

Miejsce: Galeria Północna

REGULAMIN

About The Author