Podczas dwóch pierwszych weekendów grudnia w Hali Gwardii pojawi się wyjątkowa galeria i pop-up bar włoskiej legendy. To będzie prawdziwa gratka dla fanów sztuki, mody i włoskiego stylu. To właśnie w warszawskiej Hali Gwardii Campari przeprowadzi gości przez świat smaku, koloru, zapachu i dźwięku.

Pop-up Campari Bar w Warszawie
Campari od zawsze związane jest ze światem sztuki. Od początku istnienia, pochodząca z Mediolanu marka inspiruje i wyznacza trendy w modzie, sztuce czy też szeroko pojętym stylu życia. Teraz atmosfera włoskiego dolce vita będzie dostępna również  dla mieszkańców Warszawy!

Campari otwiera w Hali Gwardii pop-up bar i najprawdziwszą galerię sztuki REDART, inspirowaną historią krwistoczerwonej marki i jednym z najsłynniejszych koktajli na świecie, Negroni. W tej specjalnie przygotowanej przestrzeni goście będą mogli delektować się sztuką stworzoną przez młodych artystów przy akompaniamencie pysznych drinków i nastrojowej muzyki.

Kuratorem galerii REDART będzie Mateusz Machalski, więc jesteśmy przekonani, że będzie pięknie i ciekawie. To właśnie Mateusz pomagał nam składać Warsawholic, kiedy istniała drukowana wersja magazynu! Na wystawie swoje prace zaprezentują jeszcze Agata Dudek, Bartłomiej Walczuk znany pod pseudonimem Mr. Osom, Małgorzata Nowak i Igor Kubik.

Agata Dudek i Mateusz Machalski, fot. Wojciech Barczuk

Za barem również najlepsi – drinki serwować będą barmani, będący laureatami Campari Academy. Zaprezentują kunszt barmański oraz autorskie koktajle bazujące na legendarnym Negroni. To jednak ledwie ułamek czekających na gości atrakcji, które dostępne będą od piątku do soboty w godzinach 13.00-1.00, a w niedziele do godz. 23.00.

Sara Kowalczyk, fot. Wojciech Barczuk

Campari to klasyczek, a powstanie jego receptury datowane jest na 1860 rok! To napój alkoholowy uzyskiwany z naparu z gorzkich ziół, aromatycznych roślin oraz owoców zmieszanych z alkoholem i wodą. Dzięki żywemu, czerwonemu kolorowi, intensywnym aromatom i inspirującemu smakowi od zawsze podbija serca i podniebienia smakoszy. Campari Bar w Hali Gwardii to miejsce, które trzeba odwiedzić!

Miejsce: Hala Gwardii
Daty: 8 – 9 oraz 14 – 16 grudnia
Godziny otwarcia: piątek i soboty: 13.00 – 1.00, niedziele: 13.00 – 23.00

Wstęp wolny!

About The Author