Trwa świąteczna kampania Coca-ColaPodaruj radość #jakMikołaj”. Ukochana marka napoju, który tak często gości na świątecznych stołach, wykorzystuje popularność do zrobienia czegoś dobrego – Szlachetnej Paczki. Jak to wygląda?

Coca Cola i Szlachetna Paczka

Między 6 a 8 grudnia wbijajcie do świątecznej strony Coca-Cola w Arkadii, wystarczy, że kupicie colkę ze świątecznego automatu i już – pomagacie! Cały dochód jest bowiem przeznaczony na pomoc potrzebującym. 

Pomagaj #jakMikołaj

Kupujecie colę i pomagacie – zasady są proste! Dodatkowo przy okazji udziału w akcji będziecie mieli okazję zobaczyć swoją “mikołajkową” twarz na dużym ekranie z podpisem “Pomagam! #jakMikołaj”. W wielkiej kuli (przypominającej kiczowate, ale cudne pamiątki ze sklepów z podarkami) będziecie mogli też zrobić sobie fotkę z Mikołajem.To nie wszystko… najlepsze zostawiliśmy na koniec, bo…

Kto nie marzył o zobaczeniu Świątecznej Ciężarówki Coca-Coli, która zwiastuje nadchodzące Boże Narodzenie niczym jaskółka wiosnę?! 8 grudnia pojazd-marzenie stanie pod Arkadią.

A w środku znajdziecie pokój Mikołaja, doświadczycie wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć i przygotujecie spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. I wtedy również poprzez zakup Coca-Cola ze świątecznego automatu wesprzecie dzieło Szlachetnej Paczki.

Zajrzycie? Na pewno! Nie chce nam się wierzyć, że ciężarówka Was nie przekonała!

Miejsce: Arkadia
Daty: 6 – 8 grudnia (ciężarówka tylko 8!)
Wstęp Wolny! 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany