Końcówka listopada i grudzień. Zaraz święta! Co robić w Warszawie w zmienną, ale momentami wciąż słoneczną? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. COMING OUT: NAJLEPSZE DYPLOMY ASP W WARSZAWIE –  w piątek otwarcie wystawy prac najlepszych studentów. Zobaczycie dzieła artystów z m.in. z wydziałów malarstwa, rzeźby i wzornictwa. Młode talenty i kreatywne, zaskakujące koncepcje. Wszystko w super wnętrzu Konesera. Wbijajcie. 
Data: 30 listopada
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

2. WARSZAWSKI MAGICZNY DANSING SPIRYTYSTYCZNY – to pomieszanie kulturki i imprezy. Prawdziwy dansing do polskich utworów przed- i po- wojennych w Domu Spotkać z Historią. Będzie magicznie – na jeden wieczór przeniesiecie się w czasie. Nie zapomnijcie się wystroić – obowiązują kreacje wieczorowe!
Data: 30 listopada
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. GRAND BAZAR – nie da się ukryć, że święta i sylwester zbliżają się wielkimi krokami. Potrzebujecie nowych ciuszków, a może szukacie mikołajkowych prezentów? Możecie je znaleźć w najbliższą sobotę w Elektrowni Powiśle, podczas kolejnej edycji targów Grand Bazar. 
Data: 1 grudnia
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. OTWARCIE POSTĘPU 5 I VICE DOKUMENTALNIE x BROOKLYN BOOGIE NIGHT– 1 grudnia otwiera się nowa miejscówka przy Postępu 5, gdzie będziecie mogli zjeść dużo pyszności z różnych knajp – np. Tutti Colore, La Mia Pasta czy Hanoi Street. w ramach wydarzenia będziecie mogli zobaczyć też najlepsze filmy VICE poświęcone jedzeniu, a wieczorkiem trochę się zabawić. 
Data: 1 grudnia
Start: 15.00 (filmy od 17.30)
Więcej info: FB EVENT

5. TARGI RZECZY ŁADNYCH – tutaj na pewno kupicie super prezenty! Targi Rzeczy Ładnych to najlepszy design, grafiki, plakaty i ceramika. Do tego fajne kosmetyki, rzeczy do domu i roślinki. Wymieniać możemy bez końca. W weekend zajrzyjcie do Konesera!
Data: 1 – 2 grudnia
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany