Jeśli Iskra Pole Mokotowskie kojarzy Wam się tylko z letnimi imprezami, jesteście w błędzie! W zimne miesiące warszawski klub nie zwalnia tempa. Co zaplanowała dla nas jedna z ulubionych miejscówek warszawiaków?

Najbliższe weekendy w Iskrze – poznajcie rozkład jazdy

Sound Of Ukraine


ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na imprezę Andrzejkową, którą poprowadzi duet DJ’ski – Sound of Ukraine czyli Alex Mechew & Vorobskix. Tego wieczoru będziemy bawić się się pod dyktando zaproszonych przez nas gości z Ukrainy ale w zgodzie ze słowiańskim zwyczajem, czyli, jakby jutra miało nie być!

Oszaleli Anieli z Vogule Poland

Święta to czas rodzinny. Nic więc dziwnego, że organizatorzy chcą spotkać się z Wami – rodziną Vogule Poland. Będzie kolędowanie, biesiada, dzielenie się opłatkiem (rozumcie to jak chcecie) oraz coś niezwykłego, prezent od organizatorów – z okazji 15. rocznicy od pamiętnego ślubu Michała Wiśniewskiego i Mandaryny w lodowej kaplicy w Kirunie (Szwecja) przed imprezą będziecie mogli obejrzeć cały ślub na wielkim ekranie! 

RAU Performance / Koncert specjalny / Warszawa 08.12 + Goście – Koncert promujacy nowy album Rau

Premiera nowej płyty zatytułowanej „ Mistrz Sztuki ” miała miejsce 19 października tego roku.  Najnowsze dzieło Warszawskiego muzyka lekko nawiązuje do poprzedniej płyty. Można stwierdzić, że jest to dużo bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem. 

Gościnnie na scenie pojawią się:
HOLAK
Jordah
Frosti Rege Oficjalnie
Książę Kapota
Żyto
ABEL
Flaszki i szlugi


Lekko Techno


Pamiętacie magiczne spotkania w klubie Iska Pole Mokotowskie? Klimacik tak się spodobał, że organizatorzy postanowili zorganizować spotkanie na szczycie, tym razem w środku w klubie gdzie jest dużo miejsca i jest nowe kozackie nagłośnienie które wprawi Was w osłupienie.

Impreza nie byle jaka i nie przypadkowa, tylko misternie zaplanowane, wielkie spotkanie rodzinne w najlepszym towarzystwie. Okazja jest, bo to ostatni weekend przed świętami i przed tym jak wszyscy porozjeżdżają się do swoich rodzin.

Wpadajcie na “śledzika”. Albo miłość, albo techno!

Tego wieczora zagrają dla Was:

Kalicky
DJ Szum
Seb Skalski
GiGi / PL
Sincz
Dju:Bass

Imprezy w Iskrze rozgrzeją Was nawet w najbardziej mroźne wieczory! Zimą też może być super, zaufajcie nam!

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany