Czas na cotygodniowy konkurs Warsawholic i Klubu Komediowego. Tym razem zapraszamy Was na wyjątkowy spektakl, który rozśmieszy największego smutasa. Dlaczego? Wieczór gier krótkicg, pod tytułem “Moja Matka Depresja”? To po prostu nie może być złe!

Moja matka depresja w Klubie Komediowym

Wstajesz do pracy/na uczelnię – ciemno. Wracasz do domu – ciemno. Rano jedna witamina D, wieczorem jedna drażetka witaminy C. Z każdym deszczem buty łatwiej przemakają. Ubiór na cebulkę może i praktyczny, ale wizualnie dodaje parę centymetrów w pasie. No i te parujące okulary, gdy wchodzisz z dworu do ciepłego pomieszczenia… Nic się nie chce… Jest najgorzej. Depresja wjechała triumfalnie w Twoje życie, w rydwanie jesieni. I niczym nadopiekuńcza matka zatroszczy się o Ciebie aż do kwietnia.

Aby nie dać się jesienno zimowej załamce, wpadajcie na wieczór krótkich gier inspirowany jesiennym spleenem. Zadaniem improwizatorów będzie zrealizowanie na scenie odgórnych założeń poszczególnych gier. Tym razem czeka ich wiele wyzwań muzycznych przy akompaniamencie pianina.

Będzie śmiesznie i niepowtarzalnie. Wbijajcie koniecznie! Taki czwartkowy wieczór sprawi, że weekend przyjdzie wcześniej. Wszystko powstanie na żywo na oczach publiczności, a do tego z akompaniamentem, który nieraz zaskoczy improwizatorów! Obserwujcie naszego fejsa i czekajcie na konkursik!

Miejsce: Klub Komediowy
Data: 29 listopada
Start: 19.00
Bilety: 20 – 30 zł

Hasło konkursowe #1: whose line is it
Hasło konkursowe #2: anyway

About The Author