Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! A w międzyczasie playlisty Pop Life na TIDAL! Trzeba jakoś umilić sobie poniedziałek!

1. SUNDACE FILM FESTIVAL’18 – najlepsze krótkie metraże z kultowego festiwalu po raz pierwszy w Polsce! Festiwal Sundance od ponad 30 lat jest powszechnie uznawany za doskonały punkt wyjścia dla niezależnych twórców. W tegorocznym pokazie pojawią się filmy dokumentalne i fabularne oraz animacje z całego świata, pokazujące wszystko najlepsze, co oferuje Festiwal: od komedii, na których nie da się nie zaśmiać do pogłębionej refleksji nad światem, w którym żyjemy. Bilety: 10 zł (dostępne przy wejściu). 
Data:
 26. listopada
Start: 19.00

Więcej info: FB EVENT

2. KONCERT MARYSI STAROSTY W NIEBIE  – kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka znana ze współpracy z Sokołem, ale przede wszystkim oryginalna i nietuzinkowa postać polskiej sceny muzycznej. Album “Ślubu Nie Będzie” zbiera bardzo przychylne recenzje i został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji w tym roku. Marysia Starosta z okazji wydania swojego krążka zagra wyjątkowy, premierowy koncert w warszawskim klubie NIEBO.
Data: 27. listopada
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. PUSZKA PANDORY: KOLAŻ, SYLWETY, KARYKATURA. – we wtorek Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wykład brytyjskiej artystki Lubainy Himid, laureatki ubiegłorocznej nagrody Turnera, zatytułowany „Puszka Pandory – kolaż, sylwety, karykatura”.
Data: 28 listopada
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

4. OTWARCIE WYSTAWY: PODWÓJNIE WOLNE. PRAWA POLITYCZNE KOBIET 1918 – “Podwójnie wolne. Prawa polityczne kobiet 1918” – już najbliższą środę uroczyste otwarcie wystawy poświęconej 100 rocznicy uzyskania przez Polki praw wyborczych! 
Data: 28. listopada
Start: 17.30
Więcej info: FB EVENT

5. KERO KERO BONITO –Koncert Kero Kero Bonito w Warszawie odbędzie się w ramach trasy The Time ‘n’ Place tour. Tego wieczoru na Smolnej można spodziewać się wyjątkowego występu, ponieważ zespół z pomocą gitary, basu, perkusji, klawiszy oraz wyjątkowego wokalu Sarah zagra utwory z całej swojej dyskografii.
Data: 29. listopada

Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

 

About The Author