Home WydarzeniaKulturalnie PREZENTY ZAWSZE NA OSTATNIĄ CHWILĘ? TARGI LAST MINUTE CIĘ URATUJĄ!

PREZENTY ZAWSZE NA OSTATNIĄ CHWILĘ? TARGI LAST MINUTE CIĘ URATUJĄ!

by admin

“Jeszcze tyle czaaasu, zdążę kupić prezenty” – niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie odłożył świątecznych zakupów na ostatnia chwilę. Tym razem wszystkich zapominalskich uratują Targi Last Minute w Niebie!  Ledwie dwa dni przed Wigilią, w kamienicy przy Nowym Świecie znajdziecie wspaniałych wystawców i wymarzone prezenty pod choinkę. 

Targi last minute w Niebie Coraz bliżej Święta… A wraz z nimi pachnące choinki, smakowite wypieki, spotkania z bliskimi, błogi odpoczynek i PREZENTY! A skoro o prezentach mowa, to również kolejki, pośpiech, zatłoczone centra handlowe i stres. NIEBO już po raz trzeci przybędzie Wam na ratunek, żebyście mogli skupić się na pozytywnych aspektach tego magicznego okresu. Na dwa dni przed Wigilią, w beztroskiej atmosferze, w centrum miasta, ale z dala od zgiełku, w warszawskim Niebie zbiorą się najwspanialsi wystawcy.

Co znajdziecie na targach? Podczas Targów Świątecznych Last Minute kupicie cudowne podarunki dla swoich najbliższych oraz dla siebie samych. Najróżniejsze – młode i doświadczone – marki z z całej Polski przyjadą do Warszawy. Asortyment iście niebiański, a wśród niego wszystko, co pod choinką moglibyście sobie wymarzyć.

Będą kosmetyki, biżuteria, torebki i portfele, akcesoria do domu, skarpetki, bielizna, czapki i szaliki, a także produkty specjalnie dla mężczyzn oraz dziecięce zabawki. Nie bójcie się zostawić zakupów na ostatnią chwilę. W tym roku można to zrobić bez wyrzutów sumienia!

Miejsce: Niebo Data: 22 grudnia Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00 Wstęp wolny!

You may also like