Targowisko Sztuki na Zamku Królewskim w Warszawie już dziś. Młodzi artyści z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych zaprezentują swoje prace w Arkadach Kubickiego. Może znajdziecie wśród nich prezenty świąteczne?

Targowisko Sztuki 

Już dziś w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się druga w tym sezonie odsłona Targowiska Sztuki, czyli cyklicznych prezentacji prac artystów związanych z warszawską Akademią Sztuk Pięknych.  Impreza umożliwia odkrywanie młodej sztuki, ale przede wszystkim nabywanie prac bezpośrednio od ich autorów, a zatem- w atrakcyjnych cenach. Może więc być dobrą okazją nie tylko do poszukiwania talentów, ale też zakupów pod kątem aranżacji wnętrz czy choćby świątecznych prezentów.

Co znajdziecie na targach?

Na Targowisku są zarówno artyści debiutujący, jak też utytułowani. Tacy, którzy jeszcze kształcą się w ASP, oraz ci którzy opuścili mury uczelni, ale uczestniczą w przedsięwzięciu od jego początków, czyli 2007 roku. Klimatyczne wnętrza Arkad, o powierzchni 2000 metrów kwadratowych pozwalają im na szeroką ekspozycję swoich dokonań z zakresu malarstwa, grafiki tradycyjnej, rysunku, fotografii, plakatu czy małej formy rzeźby.

Targowisko Sztuki to bogaty w różnorodność przegląd artystów, technik i form przyciągający kolekcjonerów, pasjonatów czy zwykłych spacerowiczów i turystów. Warto tu spędzić niedzielne popołudnie eksplorując zarówno najnowsze, artystyczne trendy jak też indywidualne, nieoczywiste poszukiwania pełne świeżości i młodego ducha.

Miejsce: Arkady Kubickiego
Data: 25 listopada
Godziny działania: 11.00 – 16.00
Wstęp wolny!

  

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany