Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL “Cotygodniowy MIX”! #PLAYTIDAL 

1. J1 | WHY SO SILENT #40 – po wspaniałej pierwszej tanecznej nocy gdzie pojawili się Svreca, Claudio PRC, Positive Centre, Dtekk, Ciacho i Arkadego wracamy do klubu Jasna 1 na kolejną nocną edycję naszego projektu. Zagrają: Main: The Gods Planet (Claudio PRC & NESS), Silva Rymd (ABOUT BLANK), Dtekk, Blazej Malinowski. Bar: Ola Teks, Kovvalsky.
Data: 23. listopada
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

2. STARE PIOSENKI NOCĄ – czasem słońce, czasem deszcz, czasem tańce. W barzeStudio tańce. Niedługo. Będzie Wam bardzo przyjemnie. Stare piosenki nocą. Taniec i kosmos. Taniec węża i kosmos w sercu. Prawdziwy romans. Imprezowy cykl Bartka Mindewicza (Dlaczegolubiestarepiosenki). Tym razem Bartek zagra z Burnem Reynoldsem. 
Data: 23. listopada
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. SMOLNA BERLIN: FIGURE NACHT – kolejne wyjątkowe wydarzenie w ramach cyklu Smolna Berlin. W tym roku wytwórnia FIGURE •, której właścicielem jest Len Faki obchodzi 15 lat działaności i z tej okazji wyrusza z trasę po największych miastach Europy. Jednym z przystanków jest Smolna, a wytwórnie będą reprezentować: Regal, Setaoc Mass i Exos.
Data: 23. listopada
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

4. FLIRTINI VI URODZINY: JARREAU VANDAL – mija 6 lat odkąd zaczęli działalność pod szyldem Flirtini. Przez ten czas zagrali kilkaset balang, wydali 4 części kompilacji “Heartbreaks & Promises”, współpracowali z czołowymi artystami rodzimej sceny, wyprodukowali / zremixowali kilka numerów, zaprosili do Polski dziesiątki ulubionych dj’ów i producentów z całego świata. Czas na kolejnego! Jarreau Vandal zagra w Miłości!
Data: 24. listopada
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT

5.  ODBLASK   wypełnione promieniami UV NIEBO i tropikalna elektronika. Wyjątkowa scenografia i parkiet rozgrzany do czerwoności. Atmosfera egzotycznej wyspy przez jeden wieczór w centrum Warszawy. Grają: Rapperoni, Nowosad, Truant, Kosma. W Piekło nad Niebem: Heights Beats.
Data: 24. listopada
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany