Przed nami kolejny weekend listopada! Co robić w Warszawie w zmienną, ale momentami wciąż słoneczną? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. POKAZ FILMU “POZA MODĄ”–  Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie zaprasza do Kina Wisła na pokaz dokumentu „Poza modą”, pokazującego ciemną stronę przemysłu modowego, a także towarzyszącą debatę. Przekonaj się czy ubrania na promocji są warte ceny, którą płacą za nią m.in. ci, którzy je szyją.
Data:  23 listopada
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

2. KINO NIEME Z MUZYKĄ NA ŻYWO: “CUD NAD WISŁĄ” – przyjemny piątek? “Cud nad Wisłą” – stary film i muzyka na żywo. Hit dawnych czasów w nowej odsłonie. Wyjątkowe przeżycie, naprawdę warto to zobaczyć (i usłyszeć!)
Data: 23 listopada
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. ŻYRAFY WYCHODZĄ Z SZAFY Z GLAMOUR: CIUCHY OD STYLISTÓW I BLOGERÓW – ciuchy i dodatki od blogerów i stylistów w jednym miejscu. Hala Gwardii w sobotę zamieni się w wielkie święto mody. Znane marki i perełki vintage. To wyjątkowa edycja, zajrzyjcie koniecznie.
Data: 24 listopada
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. TARGI KSIĄŻKI ARTYSTYCZNEJ – wyjątkowe targi dla miłośników pięknych publikacji. Artbooki, fotobooki i publikacje gromadzące wiedzę z różnych dziedzin kultury wizualnej – sztuki, fotografii, designu, mody czy architektury. Cudne rzeczy i miejsce, gdzie znajdziecie ciekawe prezenty!
Data: 24 – 25 listopada
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

5. 4 URODZINY WINYL MARKETU W MIŁOŚCI – jeżeli muzyka to Twoje życie, niedzielę musisz spędzić w Miłości. To tam odbędą się czwarte urodziny Winyl Marketu, na których znajdziecie wyjątkowe winyle, które umilą Wam niejeden wieczór. 
Data: 25 listopada
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany