Wasze ukochane targi powracają przed Świętami! Wzory na gwiazdkę w Domu Braci Jabłkowskich po raz kolejny zapraszają poszukiwaczy wyjątkowych produktów wyposażenia wnętrz i niezwykłych prezentów na gwiazdkę! Tutaj znajdziecie podarki idealne!

Wzory na gwiazdkę
Żadne miejsce tak nie pasuje do świątecznej atmosfery jak Dom Towarowy Braci Jabłkowskich.  Na tegorocznych Wzorach spotkacie ponad 200. wystawców z meblami, grafikami, ceramiką, tekstyliami, którzy przywiozą swoje produkty aby mogły znaleźć nowych właścicieli.

Fot. Forma Natura

Na drugim piętrze będzie czekała na Was specjalna strefa prezentowa z naturalnymi skarbami, przysmakami, kosmetykami i nietuzinkową biżuterią. Natomiast w strefie Zero Waste sprawdzicie projekty z nurtu biodesignu i recyclingu.

W sobotę o godzinie 11.30 wpadnijcie też na wykłady, które przybliżą główne trendy w tym kierunku i przedstawią bliżej nurt projektowania blisko natury.

Scoby

Wzory na gwiazdkę – wydarzenia towarzyszące
Wzory to nie tylko same targi, ale i mnóstwo wydarzeń towarzyszących. W tym roku będziecie mogli zobaczyć tam wystawę “Layers”, autorstwa UAU project, gdzie przedstawione zostaną produkty codziennego użytku, ale i obiekty, zaprojektowane do produkcji przy wykorzystaniu desktopowych drukarek 3D.

W strefie Zero Waste czekają na Was interesujące wystawy, związane z tym nurtem, szczegółowy plan warsztatów i wykładów przedstawimy już niedługo. Jednego możecie być pewni – wyjdziecie usatysfakcjonowani i pełni nowej wiedzy! Jak co roku znajdzie się też masa rozrywek dla dzieciaków!

Miejsce: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
Daty: 8 – 9 grudnia
Start: 11.00
Wstęp Wolny!

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany