Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! A w międzyczasie posłuchajcie SZTOSÓW od TIDAL! Trzeba jakoś umilić sobie poniedziałek!

1. GODZINA Z FOTOGRAFIĄ: PRAWO I FOTOGRAFIA – kochasz sztukę i fotografię, ale nie jesteś pewien, co możesz robić, a co nie do końca? Wpadnij dziś do Leica Gallery i posłuchaj wszystkiego, co ważne, gdy chodzi o fotografię i prawa autorskie! 
Data:
 19 listopada
Start: 18.00

Więcej info: FB EVENT

2. ZABÓJSTWO. ZWŁOKI. I CO DALEJ? WYKŁAD OTWARTY  Worek Kości nie przestaje zaskakiwać ciekawymi wydarzeniami. Tym razem dowiecie się, co robią przestępcy, aby ukryć swoją zbrodnię. O wszystkim poopowiada dr Andrzej Gawliński – kryminalistyk.
Data: 20. listopada
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

3. SZTUKA, KTÓRA NIE PRZEDSTAWIA. OTWARCIE WYSTAWY – w środę w Desie Unicum startuje wystawa, na której zobaczycie prace najważniejszych artystów reprezentujących powojenną awangardę. Roman Opałka, Wojciech Fangor i wielu wielu innych!
Data: 21 listopada
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. VANESSA WINSHIP. WARSZTATY –  w ramach jubileuszowej, 10. edycji cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami, wpadnijcie na warsztaty z wybitną brytyjską fotografką – Vanessą Winship. Odbędą się one w dniach 21-25 listopada w Galerii JEDNOSTKA i będą części rezydencji, którą artystka odbędzie w Warszawie. Wyjątkowa okazja!
Data: 21 – 25 listopada
Start: 9.00
Więcej info: FB EVENT

5. WIN:WIN. WERNISAŻ CHARYTATYWNY MICHAŁA TORZECKIEGO – ta wystawa to pomoc zwierzakom. Możecie dołożyć swoją cegiełkę dla Fundacji Azylu pod Psim Aniołem, która od lat opiekuje się skrzywdzonymi i porzuconymi zwierzakami. Michael Torzecki, autor projektu, wybrał kilka z nich i namalował piękne portrety, które będzie mogli kupić na evencie. Sztuka i pomaganie to najlepsza kombinacja!
Data: 22 listopada

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany