W ramach wystawy Muzeum Szklanych Domów odbędzie się koncert Marty Baum “Retroelectro”. Artystka wraz z towarzyszącymi jej muzykami, przeniosą Was w niezwykły klimat dwudziestolecia międzywojennego. 

Marta Baum – koncert
Klimatycznie ale z mocą! W niedzielny wieczór usłyszycie standardy w nowoczesnym wydaniu Marty Baum. To doskonała okazja na miłe chwile dla wszystkich fanów przedwojennych polskich nut i nowoczesnych romansów.

„RETROELECTRO” łączy muzykę przedwojenną – piosenki Mieczysława Fogga czy Edith Piaf – z nowymi brzmieniami z dodatkiem własnych kompozycji muzycznych. Marta z zespołem wiedzą doskonale co to znaczy przenieść się w klimat międzywojnia.

Razem z artystką na scenie zobaczycie: Zbigniewa Chojnackiego, Artura Siejkę, SteQ i Kamila Maksymiliana Kuklę. Koncert odbędzie się przy okazji wystawy “Muzeum Szklanych Domów”, któea znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowego budynku Centrum Kultury kolonii Osiedla TOR z 1935 roku, jedynego w Warszawie domu kultury mieszczącego się i działającego bez przerw od lat trzydziestych.

Miejsce: Wolskie Centrum Kultury
Data: 18 listopada
Start: 19.00
Wstęp Wolny

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany