Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL “Impreza inspirowana oldschoolem”! #PLAYTIDAL 

1. TAŃCE W BARZE – w najbliższy piątek wieczór muzycznie umili Wam Karol Strzemieczny, założyciel zespołu Paula i Karol. Zaprezentuje swoje ulubione piosenki do tańców!  Na pewno będą rapsy i dobre hity 🙂 Karol zadba o Waszego ducha, a o spragnione i wygłodniałe ciało zadba ekipa Wozowni.
Data: 16. listopada
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

2. 1. URODZINY BEAT KULTURY – audycja Beat Kultura świętuje pierwsze urodziny! Od ponad roku we wtorki po 23 Eklektik Selektah i Adelix Ostaszkiewicz grają na antenie Radio Kampus muzykę z serducha wprost do Waszego ucha. Przy okazji dużo się śmieją, opowiadają i witają w studiu zaprzyjaźnionych wariatów. Na rocznicę nie ma co ograniczać się do przemowy – wpadajcie na huczne urodzinowe celebracje w barStudio, z grubym line-upem i najsmaczniejszymi beatami na piątek! 
Data: 16. listopada
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

3. WYSŁANNICY NIEBIOS –  Herosi galaktyki wracają do Nieba! Zamiast piorunów i tarcz mają konsole i parkiet – więcej nie potrzebują. Wysłannicy Niebios w absolutnie pełnym składzie: Jedynak (FLIRTINI), I Say Mikey (Am Radio), Phunk’ill (Otsochodzi), zuzaOK (International Girls DJ’s), W Piekło nad Niebem: Dj Rizzle.
Data: 17. listopada
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

4. WARSZAWSKI BAR TROPIKALNY – Hola Amigos y Ataris! Po olśniewającym sukcesie pierwszej edycji, już w najbliższą sobotę po raz drugi zapraszają do DZiKa na WARSZAWSKI BAL TROPIKALNY!
Data: 17. listopada
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT

5.  POLISH OLDSCHOOL PARTY  Polish Oldschool Party reaktywacja! Powraca lawina polskich przebojów sprzed lat! Kolejna edycja Total Oldschool Party tylko z polską muzyką! Wasz oddany DJ Bigos zaprezentuje set z rodzimymi hitami z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych (tych zapewne będzie najwięcej) i 90-tych. Być może pojawią się też jakieś smakowite covery z polskimi tekstami.
Data: 17. listopada
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany