Przed nami ostatni kolejny weekend listopada! Co robić w Warszawie w zmienną, ale momentami wciąż słoneczną? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KONCERT LYKKE LI – weekend zacznijcie od spotkania z szaloną muzyką Lykke Li. W piątek na Torwarze wystąpi autorka hiciora „I Follow Rivers”, który kilka lat temu nucił każdy z nas. Warto zobaczyć ten występ na żywo!
Data: 9 listopada
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. OTWARCIE WOZOWNI NA ZIMĘ – latem Wozownia była miejscem, w którym spędzaliśmy gorrrące wieczory. Choć wydawało się, że zimą zniknie z gastro-imprezowej mapy Warszawy, to jednak właściciele baru zaskoczyli! W ten weekend startuje Wozownia zimowa, w której zjemy i pobawimy się w miłym ciepełku i w atmosferze, która będzie nam przypominać o pięknym lecie. 
Data: 9-10 listopada
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. FESTIWAL PĄCZKÓW I SŁODYCZY – w sobotę nie liczymy kalorii, dlatego słodycze wcinamy bez wyrzutów sumienia. 10 listopada wbijajcie do Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, gdzie najzdolniejsi cukiernicy zaproponują Wam najpyszniejsze słodkości i puszyste pączuszki!
Data: 10 listopada
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. FESTIWAL NIEPODLEGŁA: ELDO x OSTR  – wyjątkowy koncert w wyjątkowy dzień. Na Krakowskim przedmieście zagrają dla Was Eldo i OSTR. Artyści zagrają swoje najlepsze kawałki na Dużym Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego .
Data: 11 listopada
Start: 13.00
Więcej info: FB EVENT

5. HISTORYJKI O NIEPODLEGŁEJ WARSZAWIE – w piękne Święto 11 listopada zajrzyjcie do Domu Spotkań z Historią, gdzie odbędzie się promocja książki „Historyjki o niepodległej Warszawie 1918–1939″ autorstwa dr Anny Ziarkowskiej, ilustrowanej przez wybitnego grafika Bohdana Butenko. Oboje autorów spotkacie na miejscu.Piękne historie, których warto posłuchać tego szczególnego dnia.
Data: 11 listopada
Start: 14.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany