Wielkimi krokami zbliża się warszawska premiera spektaklu “Akompaniator” Anny Burzyńskiej, w reż. Adama Sajnuka.  Wydarzenie odbędzie się w Teatrze WARSawy już w poniedziałek 12 listopada. Na scenie zobaczycie Edytę Olszówkę i Piotra Polka. 

Edyta Olszówka i Piotr Polk, fot. Monika Siwak

“Akompaniator” – o czym mówi spektakl?
“Akompaniator” to historia divy operowej i zakochanego w niej akompaniatora – pianisty. To niezwykła opowieść, która wraz z rozwojem akcji, z lekkiej opowiastki obyczajowej o miłosnej obsesji, przeobraża się w thriller psychologiczny. Tytułowy bohater po wielu latach wspólnej pracy z kapryśną artystką postanawia jej wreszcie wyznać miłość. Właśnie to daje początek scenicznemu studium obłędu, do którego prowadzi życie w wykreowanym przez mężczyznę świecie własnej imaginacji i szalonych marzeń.

Edyta Olszówka i Piotr Polk, fot. Monika Siwak

Spektakl Adama Sajnuka to prawdziwy artystyczny popis wielkich aktorów – Edyty Olszówki i Piotra Polka. Świetny warsztat połączony z dużym wyczuciem psychologicznym, a kreacja Piotra Polka  w roli podstarzałego szaleńca zrywa  z wizerunkiem filmowego amanta.Scenografię stworzył Wojciech Stefaniak, a za kostiumy odpowiedzialna jest Katarzyna Adamczyk. Wybierzecie się?

Miejsce: Teatr WARSawy
Data premiery: 12 listopada
Start: 19.00
Bilety: 70 zł, do kupienia TUTAJ

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany