Wypełniona egzotycznymi roślinami i błogimi zapachami hawajskiego jedzenia, imponująca przestrzeń w samym centrum Warszawy. To Raj w Niebie – pierwszy w Polsce lokal specjalizujący się w kuchni rodem z Hawajów i serwujący poke bowle, które tak pokochali warszawiacy! W drugie urodziny czeka na Was promocyjny set!

Raj w Niebie
W inspirowanym kuchnią hawajską menu, znajduje się wiele oryginalnych potraw. Między innymi spam musubi oraz jeden z najgorętszych kulinarnych trendów – poke bowl.  To danie z surowej, marynowanej ryby, serwowane w misce pełnej świeżych warzyw i owoców, aromatycznych przypraw, z dodatkiem ciepłego ryżu.

Zarówno na stołach Hawajczyków, jak i w Raju rządzi ryż, owoce morza, ryby, warzywa, egzotyczne owoce oraz azjatyckie przyprawy – sos sojowy, huli-huli, teryiaki, a także wasabi. Jest kolorowo, zdrowo i świeżo! Rajską część NIEBA wypełnia wyłaniająca się z każdego zakamarka dzika roślinność oraz egzotyczne zwierzęta, zerkające ukradkiem z ilustracji autorstwa Kasi Łubińskiej. Ci, którzy preferują minimalizm, mogą zasiąść w kojącej wszechobecnym błękitem sali obok.

Drugie urodziny Raju
Wypełniony egzotycznymi daniami Raj, od 2 lat karmi poszukiwaczy nowych smaków i nieodkrytych kulinarnych lądów. Pierwszy weekend listopada  będzie okazją do wspólnego ucztowania i celebracji tego wspólnego,  pysznego czasu. Restauracja przygotowała na ten weekend specjalny

*ZESTAW  3 dań za 39 zł*!

– krem marchwiowo-pomarańczowy z mlekiem kokosowym i popcornem
– dowolny bowl z karty (z tuńczykiem, łososiem, indykiem, krewetkami lub tofu)
– kokosowy crème brûlée

Raj w Niebie
ul. Nowy Świat 21 ( w podwórzu)
Godziny otwarcia: 12.00 – 22.00

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany