Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! Pozostajemy w klimacie Halloween – w trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty Impreza Halloween z #PLAYTIDAL 

1. TYLE SŁOŃCA W CAŁYM NIEBIE – jest takie miejsce w Warszawie, które nawet w listopadowy wieczór wypełniają promienie słońca. W Niebie jesień zostaje za drzwiami. W środku tylko upalne numery i gorąca atmosfera! Parkietem dyrygują: Ment XXL i Jedynak (FLIRTINI), Kotojeleń (Rapperoni) i DJ Panda (KokaFellaz). Scena Piekło nad Niebem: Dj Kocurr.
Data: 2. listopada
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

2. BACK TO THE 80’S – w repertuarze imprezy pop-rock, disco, synth-pop. M.in.: A-HA, ABBA, ALPHAVILLE, BELINDA CARLISLE, BILLY IDOL, BILLY JOEL, BON JOVI, BONNIE TYLER, DEPECHE MODE, DIRE STRAITS i wiele innych. Muzyczna podróż w czasie do dekady magicznych dźwięków. Jeśli nużą Cię miałkie wytwory współczesnego rynku muzycznego, a lubisz pobawić się na klubowym parkiecie, to z pewnością impreza dla Ciebie!
Data: 2. listopada
Start: 22.45
Więcej info: FB EVENT

3. QUEEN TRIBUTE PARTY –  po premierze filmu Bohemian Raphsody wszyscy wspólnie będziemy bawić się do muzyki Queen! We are the champions, my friends! Zagrają Double Trouble i Kill Collins.
Data: 2. listopada
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4. SEN: COCKTAIL LOUNGE & EL FUEGO – w najbliższą sobotę zadebiutuje nowy, gorący cykl EL Fuego. Za oknami coraz zimnej, ponuro i ciemno, ale w SEN gorąco, letnio i energetycznie. W trakcie tych wieczorów oprócz doskonale Wam znanych, najlepszych, czarnych rytmów z naszego sound systemu, niczym lawa, lać się będą najgorętsze latynoskie dźwięki – reggaeton, moombathon, salsa. Takiej mieszanki rasowego hip hopu i gorącej, ezgotycznej muzyki nie znajdziecie nigdzie indziej!
Data: 3. listopada
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT

5.  WASABI W MIŁOŚCI   w sobotę w Miłości zagrają na ostro, przyprawiając Was o ciarki. Jeśli  drinki to tylko z sake, zapełniajcie parkiet, będą same sztosy. Za sterami WASABI CREW! Zagrają: Mian & Invent (Wasabi), DNTRT, DJ BTR, Jedynak.
Data: 3. listopada
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany