Przed nami ostatni weekend października Co robić w Warszawie w deszczową pogodę? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. ALBO INACZEJ vol. 2 – to już druga odsłona projektu Albo Inaczej, w którym współcześni artyści śpiewają dawne kawałki w nowych aranżacjach. Na scenie Teatru Roma wystąpią m.in. Piotr Zioła, Ten Typ Mes, Ralph Kamiński i Krzysztof Zalewski.
Data: 2 listopada
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. DRUGIE URODZINY RAJU – przez cały weekend świętujemy urodziny RAJU, który karmi nas hawajskimi pysznościami już od dwóch lat! Poke bowls w ich wykonaniu to bajka, jeśłi jeszcze nie próbowaliście, już wiecie, gdzie wybrać się w weekend (dodatkowo czekają na Was super urodzinowe promki!)
Data: 2 – 4 listopada
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

3. FESTIWAL UNDERCITY – na ten event czekają chyba wszyscy fani muzyki elektronicznej. Podczas Undercity na trzech scenach zagrają dla Was najwięksi artyści z całego świata. Posłuchacie m.in. Dixona, catz n dogz, Randomera oraz Honey Dijona.
Data: 3 listopada
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

4. POKAZY ŚWIETLNO – MUZYCZNE W WILANOWIE – jeśli w tym roku nie widzieliście jeszcze pokazów świetlnych w Wilanowie, warto wybrać się póki nie jest jeszcze bardzo zimno. W sobotę i niedzielę pokazy zaczynają się o 17.15 to fajne przeżycie zarówno dla całych rodzin, jak i par – jest romantico!
Data: 3 – 4 listopada
Start: 17.15
Więcej info: FB EVENT

5. NY NIGHT – MUSICAL IMPROWIZOWANY FEAT. JON BANDER – musical improwizowany to jeden z naszych najulubieńszych formatów w Klubie Komediowym. Teraz improwizatorzy wrócili z konkursu w Nowym Jorku i w najbliższą niedzielę zagrają spektakl po angielsku, ze specjalnym gościem z AMERYKI – Jonem Banderem. Wbijajcie, będzie inaczej, będzie ciekawie.
Data: 4 listopada
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany