Zbliża się najstraszniejsza noc w roku. Halloween już w najbliższą środę, 31 października, a kluby i knajpy jak zwykle przygotowały całe mnóstwo niespodzianek. Sprawdź najlepsze imprezy halloweenowe w Warszawie!

1. HALLOWEEN W WARMUCIE I GRAM  – warszawski bar serwujący wermuty i wyjątkowy salon gier planszowych i automatów na Marszałkowskiej zaprasza na Halloween! W wyjątkowo upiornym przebraniu, straszyć od wieczora do rana! Dla przebranych niespodzianka, warto się postarać.
Data: 31 października
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. HALLOWEEN: FASHION NIGHTMARE  jeśli myśleliście, że nadwiślańskie imprezki dobiegły końca, jesteście w błędzie. Przystań Nowa Fala (przy MSN nad Wisłą) zaprasza na straszną, modową zabawę. Nie zapomnijcie o przebraniach! Temat przewodni: modowe wpadki gwiazd.
Data: 31 października
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

3. KLANCYK GRA DZIADY FEAT. PAWEŁ SZAMBURSKI –jeśli w halloweenową noc nie macie ochoty na gruby melanż, ale chętnie spędzilibyście miły wieczór w super atmosferze, wbijajcie do Klubu Komediowgo, gdzie Klancyk będzie improwizował, zainspirowany “Dziadami” Adama Mickiewicza. Warto!
Data: 31 października
Start: 21.30
Więcej info: FB EVENT

4. PAŁAC STRACHÓW W KULTURALNEJ – halloween w Pałacu Kultury? Brzmi świetnie. W środę wbijajcie do Cafe Kulturalna na Krwawą Mary i pląse do szalonej muzyki prosto z lat 80!
Data: 31 października
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

5. HALLOWEEN W NIEBIE – w halloween wszystkie diabełki wpadają do Nieba. Zagrają dla Was najlepsi dj-e i koletywy: Zeppy ZepRapperoniPrincess RapKuvauVinylstealerDj Rizzle. Dodatkowo w Piekle nad Niebem zagrają Glass Hunters. Melanż do rana!
Data: 31 października
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany