Już jutro HALLOWEEN! Jeśli nie jesteś w nastroju na wielką imprezkę, zajrzyj na drinka i improwizację w Resorcie Komedii. Tego strasznego wieczora będzie można zobaczyć aż dwa spektakl! Przekonaj się jakie!

Halloween w Resorcie Komedii
Już jutro staniemy przed pytaniem – co robić w noc z 31 października na 1 listopada? Przebrać się za zombie, czy zamknąć w nieczynnej kaplicy, zapalić świece i przywoływać dusze zmarłych? Warszawski Resort Komedii ma dla Was lepsze rozwiązanie: dwa specjalne spektakle, pełne tego, co Dziady i Halloween łączy, czyli grozy!

“Spektakl w ciemności”


Pierwsza propozycja to “Spektakl W Ciemności” – improwizowane słuchowisko. Światło w sali jest zgaszone, więc wszystko rozgrywa się w słowach i dźwiękach. Tym razem wykonawcy postawią na straszne opowieści, a panująca w sali ciemność spotęguje nastrój makabry!
Start: 20.00

 

“Polski horror show”


Drugi spektakl to “Polish Horror Show”. Filmoznawca Tomasz Kolankiewicz opowie o czasem strasznych, czasem śmiesznych polskich horrorach, a komicy z Resortu Komedii stworzą na żywo własne autorskie wersje tych filmów. Widzowie będą też mogli sprawdzić, jak stworzone przez artystów Resortu wersje mają się do oryginalnych fragmentów wybranych przez Kolankiewicza horrorów.
Start: 21.30

Halloween w Resorcie
Miejsce: Resort Komedii
Data: 31 października
Start: 20.00, 21.30

Bilety: 20 zł /spektakl

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany