Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! A w międzyczasie posłuchajcie ścieżki dzwiękowej najnowszego serialu HBO “Ślepnąc od świateł” na TIDAL!

1. OTWARCIE KSIĘGARNI TAJFUNY  – Tajfuny – wydawnictwo, księgarnia, redakcja. Od godziny 17 będą na Was czekać półki  wypełnione wybranych książkami, pyszne onigiri oraz zielona herbata (takie japońskie 5 o’clock!). Na początek literatura japońska – zarówno po polsku, jak i po angielsku. 
Data: 
29. października
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

2. CLIMAX W U-JAZDOWSKI KINO   żart, makabra, narkotyczny trip – dla wielu „Climax” (Climax PL) to najlepszy film Gaspara Noé. Najnowsze dzieło reżysera „Love” „Nieodwracalne” i „Wkraczając w pustkę” stało się sensacją ostatniego festiwalu w Cannes, gdzie film dostał nagrodę kin studyjnych Art Cinema Award. 
Data: 29. października
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

 

3. JAZZ BAND MŁYNARSKI W ROMIE  – polski przedwojenny jazz w teatralnym anturażu! Poczujcie prawdziwy klimat dawnych lat na wyjątkowym koncercie w Teatrze Muzycznym ROMA! Wybitny pianista Marcin Masecki razem z Janem Emilem Młynarskim powołali do życia zespół odwołujący się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych międzywojnia. Jazz Band Młynarski-Masecki z przyjemnością zabierze Was w ten zaczarowany świat. 
Data:  30. października
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. HALLOWEEN W NIEBIE X BACARDI – w  tym roku obudzicie w sobie wszystkie Wasze ulubione demony. Ostatnia noc października nie będzie spokojna! Razem z Bacardi Niebo przygotowało dla Was najmocniejsze Halloween w Warszawie. Przyjdźcie sprawdzić jak wygląda wyjątkowo upiorne NIEBO i nie zapomnij przebrania!* W Niebie straszyć będą: Zeppy Zep, Rapperoni, Princess Rap, Kuvau, Vinylstealer, Dj Rizzl. W Piekło nad Niebem temperaturę do wrzenia podkręcą: GLASS Hunters.
Data: 31. października
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT


5. CZAS PŁYNIE JAKO W RZEKACH WODY – wspólne śpiewanie barokowych pieśni zegarowych w katakumbach powązkowskich. Zabierzcie ze sobą świeczki. Teksty utworów otrzymacie na miejscu.
Data: 1. listopada
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany