Pogoda coraz smutniejsza, dlatego trzeba ratować się pysznościami, które sprawią, że humor od razu nam się poprawi. A od czego najlepiej zacząć? Od śniadania oczywiście! Sprawdźcie miejscówki, w których tej jesieni zjecie pyszne weekendowe (i nie tylko) śniadania i będziecie uśmiechnięci cały dzień!

1. WOZOWNIA – to miejsce kojarzy nam się z wakacyjnymi wieczorami, podczas których sączyliśmy pyszne drineczki i bawiliśmy się z przyjaciółmi. Od niedawna w Wozowni zjecie też pyszne śniadania – na słodko i na słono. Zajrzyjcie i nie pozwólcie, aby wspomnienie lata zniknęło zbyt szybko!
Adres: Plac Trzech Krzyży 16
Śniadania: od 7.00, w weekendy od 8.00

Fot. Facebook/ Wozownia Bar

2. MISS MELLOW – to urocze miejsce, przypominające ukrytą paryską cukierenkę, proponuje pyszne opiekane kanapki i coś na słodko – m.in. chałeczka z twarożkiem i sezonowymi owocami. Poza tym czeka na was cała gama cudownych wypieków, które są tak dobre, że nie trzeba mieć po nich wyrzutów sumienia. 
Adres: ul. Wilcza 62
Śniadania: od 9.00, w niedziele od 10.00

Fot. Facebook/ Miss Mellow

3. KOKO & ROY – w tym bistro, przypominającym najlepsze wnętrza Nowego Jorku, uwielbiamy jadać śniadania. Eggs benedict jeszcze nigdy nas nie zawiodły, a wystrój restauracji sprawia, że nie chce się stamtąd wychodzić. To nasze absolutne TOP, jeśli chodzi o wystrój w warszawskich knajpach. 
Adres: ul. Wilcza 43
Śniadania: w weekendy od 10.30

Fot. Warsawholic

4. COCO BOWLS – to nie tylko pyszne i zdrowe, ale chyba najbardziej instagramowe śniadanie, jakie zjecie w Warszawie. Doskonałe smoothies i bowle, od których nie można oderwać wzroku i widelca. Każdy, kto kocha piękne fit posiłki powinien zajrzeć do Coco Bowls. 
Adres: ul. Górnośląska 16
Śniadania: od 9.00, w weekendy od 10.00  (śniadaniowe przysmaki zjecie cały dzień)

Fot. Facebook/ Coco Bowls

5. COOL CAT i COOL CAT TR – te śniadania to już chyba legeeenda. Ogromne zestawy w Cool Cat na Powiślu i rozmaite śniadaniowe wariacje w Cool Cat TR pozwolą najeść się do syta. 
Adres: ul. Solec 38, Marszałkowska 8
Godziny otwarcia: poniedziałek: 12.00, wtorek – piątek: 8.30, weekend: 9.00 (Solec), od 9.00 (Marszałkowska)  (śniadaniowe przysmaki zjecie cały dzień)

Fot. Warsawholic

 

Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany