Home MiejscaBary i puby NOWE MIEJSCE NA IMPREZOWEJ MAPIE WARSZAWY. POZNAJCIE GRAM!

NOWE MIEJSCE NA IMPREZOWEJ MAPIE WARSZAWY. POZNAJCIE GRAM!

by admin

19 października, pod adresem Marszałkowska 45/49, otworzyło się kolejne piętro, gdzie właściciele kompleksu, przygotowali nie jedną, ale aż trzy niespodzianki. Twórcy Nocnego Marketu, Klubu Niebo, restauracji Raj w Niebie i WARMUTu, tym razem zapraszają do baru GRAM. Jak sama nazwa wskazuję, główną rolę w tym miejscu, odegrają automaty, planszówki, darty i inne gry. W sąsiedztwie natomiast znajdować się będą barber shop oraz studio tatuażu. tutaj będziemy bawić się w najbliższych miesiącach!

Gram, a Ty? Do tej pory w kamienicy na Marszałkowskiej, odbyło się już jedno otwarcie – niespełna dwa miesiące temu oficjalnie przywitaliśmy WARMUT, czyli bar z szeroką selekcją wermutów oraz przekąsek. Wszyscy ci, którzy odwiedzili to miejsce, na pewno zwrócili uwagę na intrygujący napis Ciąg Dalszy Nastąpi…, który od dawna zapowiadał, że coś szykuje się na kolejnym piętrze. Właściciele zapowiadają, że już 19 października odkryją zupełnie nową kartę… i to niejedną!

Nowym miejscem na rozrywkowej mapie Warszawy, będzie GRAM – bar, w którym napijemy się rzemieślniczych piw i innych alkoholi, w otoczeniu maszyn z grami, dartów, planszówek i innych atrakcji. Goście będą mieli możliwość sprawdzić się w grach, które największą popularność utrzymywały w latach 70 i 80. Wśród gier Arcade znajdą się takie klasyki jak Pac-Man, Space Invaders czy Pinball. GRAM, wnętrzem i klimatem nawiązywać będzie do czasów, w których powstawały wymienione gry, tym samym przyjmując charakter retro i vintage. Pojawi się również kilka wyrazistych elementów cyrkowych.

Nie tylko gry! Na tym samym piętrze, w bliskim sąsiedztwie z Gramem, znajdować będzie się The Urban Beard Barber Shop, z największą jak do tej pory ilością stanowisk (aż sześć!) i z bogatym asortymentem kosmetyków do pielęgnacji brody i włosów. Wnętrza ozdobi cyrkowy mural, wykonany przez ilustratora Krystiana Ścigalskiego, znanego pod pseudonimem Why-Duck.  Natomiast zaraz obok usłyszeć będzie można maszynkę tatuatorską, której dźwięk dobiegnie do nas z The Urban Beard Tattoo – studia tatuaży, gdzie rotacyjnie stacjonować będą tatuatorzy z różnych miast.

Wchodząc na drugie piętro, zapomnicie co to nuda! Zadbają o to, GRAM i sąsiadujące z nim lokale. A to jeszcze nie koniec atrakcji, jakie pojawią się we wnętrzach zabytkowego MDMu!

GRAM ul. Marszałkowska 45/49

You may also like