Przed nami ciekawy i słoneczny weekend. Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. SWING PO CYGAŃSKU NA PRADZE  –  już w piątek w restauracji WUWU w Koneserze zagra dla Was Grand Slam Quartet. Cygańska muzyka, przyjaciele i pyszne jedzenie. Czy można wymarzyć sobie lepszy start weekendu? 
Data: 19 października
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

2. MOOD CONCEPT 2018  w piątek rozpoczyna się ważne wydarzenie dla wszystkich fanów designu. Podczas trzech dni zaprezentowana zostanie wyselekcjonowana oferta najnowszych kolekcji marek premium, zarówno już tych znanych i cenionych na polskim rynku, jak i tych, o których usłyszycie po raz pierwszy. Warto się wybrać!
Data: 19 – 21 października
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

3. ŚWIĘTO KAWY I HERBATY – sobota na Mysiej to raj dla tych, którzy kochają dobrą kawkę i aromatyczną herbatę. Spotkania, targi i warsztaty – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. 
Data: 20 października
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

4. FESTIWAL MUZYCZNY SOFTER THAN PILLOW – ten festiwal to nowa jakość na muzycznej mapie Warszawy. W supernowoczesnej przestrzeni Domu Kultury „KADR” zaprezentuje się elita polskiej sceny elektronicznej, electro-popowej, trip-hopowej, R’n’B i d’n’b. Wystąpią m.in. Linia Nocna i Rosalie. Warto!
Data: 20 – 21 października
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. WARSZAWSKI DZIEŃ KAPELUSZA – na jeden dzień Tor Wyścigów Konnych na Służewiu zamieni w się w miejsce pełne szalonych kapeluszników! Jeśli kochacie modę i ekstrawagancję – musicie się tam pojawić! Będziecie mogli wziąć udział w konkursie na Najpiękniejszą Stylizację w Kapeluszu/Fascynatorze! 
Data: 21 października
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany