Listopad w Niebie zapowiada się wyjątkowo muzycznie! Dla wszystkich melomanów będzie to miesiąc obfitujący w błogie doznania. Kogo zobaczycie na niebiańskiej scenie? Wystąpią JMSN, Nightmares on Wax, czy Högni z legendarnej grupy GusGus. Kto jeszcze? 

Koncerty w listopadzie w Niebie
To dopiero początek długiej listy najbardziej pożądanych koncertów tego roku. Ta jesień urzeknie Was nie tylko piękną aurą, ale także ogromną ilością gwiazd na niebiańskiej scenie koncertowej! Kogo zobaczycie w jednym z najlepszych klubów w Warszawie? Pojawią się wielkie nazwiska zarówno z muzyki krajowej, jak i zagranicznej. Kto? Przekonajcie się sami.

Listopadowy line-up w NIEBIE

6.11 – HONNE, londyński duet ze swoim ciepłym, soulowo-elektronicznym brzmieniem, który kilka lat temu podbił serca słuchaczy singlem „Warm On A Cold Night”.


7.11 – Anna Calvi, rock’n’rollowa osobowość, która przyrównywana jest do takich postaci jak Nick Cave czy Jack White w damskiej odsłonie. Do Nieba przyjedzie promować swój nowy album, który jak sama twierdzi jest pewnego rodzaju manifestem wolności seksualnej i ekspresji artystycznej.

8.11 – Nightmares On Wax, czyli George Evelyn, jeden z najbardziej aktywnych brytyjskich producentów muzycznych i Dj-ów ostatnich 30 lat! Jego twórczość to eksperymentalne połączenie elektroniki z hip hopem i soulem.

13.11 – The Breeders, rockowy projekt zainicjowany przez basistkę słynnego zespołu Pixies, który powraca na scenę po dziesięciu latach przerwy!


16.11 – JMSN, czyli amerykański wokalista ze środowiska alternatywnego, odwiedzi NIEBO z nowym albumem. Ponoć jego występy dostarczają duchowego uniesienia, a przesiąknięte erotyzmem brzmienie jest w stanie zaczarować każdego. 

17.11 – Clock Machine, czyli zespół tworzący dźwięki typu Cosmic Beats. Może się zdarzyć, że wylecimy nieco ponad sklepienie niebiańskie, dlatego weźcie ze sobą skafandry! 

23.11 – Högni oraz Tęskno, czyli polsko-islandzka trasa koncertowa z przystankiem w Niebie! Tęskno to obiecujący projekt, który wymyka się podziałom na to co klasyczne, akustyczne czy nowoczesne. Na koncercie przedstawią swój debiutancki krążek, by potem dołączyć do Högni – wokalisty słynnego islandzkiego zespołu GusGus! 

25.11 – Bovska, polska wokalista elektroniczna wysokiej klasy, która debiutowała w 2016 roku singlem “Kaktus” pojawi się na niebiańskiej scenie z promocją swojego trzeciego albumu “Kęsy”.

27.11 – Marysia Starosta, kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka znana ze współpracy z Sokołem, ale przede wszystkim oryginalna i nietuzinkowa postać polskiej sceny muzycznej. Będzie to koncert premierowy solowej płyty „Ślubu nie będzie”.

30.11 – BOKKA, last but not least, muzyczne objawienie, które nie tylko zawładnęło polską sceną, docenili ją także zagraniczni słuchacze i krytycy. Zadebiutowali w maskach i do dziś ich tożsamość nie jest nam znana. W Niebie zagrają koncert promujący nowy album “Life on Planet”.

Miejsce: NIEBO
Daty: Listopad 2018

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany