Pogoda dalej dopisuje!  Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty Szkolna Dyskoteka: 90’s! 

 

1. IMPREZA OTWARCIA 34. WFF – już dzisiaj spotkajmy się na imprezie otwarcia 34. edycji Warsaw Film Festival! Pierwsze w historii silent disco w Kulturalnej! Będzie się działo – chwilę po gali otwarcia! Zagrają: GLASS Hunters, NEBAZ, Fidelix and DJ Lazy One.
Data: 12. października
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

2. PRZYJACIELE DLA SNEAKER BOYZ – wspólnymi siłami pomożemy Ziomeczkom, których spotkało coś złego stanąć na nogi! Już dzisiaj w Elektrownia Powiśle impreza, z której cały dochód zostanie przekazany na odbudowę Sneaker BOYZ – miejsca pełnego zajawki i warszawskiej świątyni Sneakerheadów, która spłonęła w niewyjaśnionych okolicznościach.
Data: 12. października
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. PARTY LIVE CONNECTIONS – w piątek Party Live Connections w Bardzo Bardzo – imprezę, na której fenomenalna muzyczna selekcja spotyka się z graniem na żywo. Podczas tej edycji zabawi Was wyjątkowy skład: DJ’s Eklektik Selektah & Finger (gramofony), Jagub Bryndal aka MC Bryndalski (MPC4000, wokale) i Filip Da B (gitara).  Słuchajcie, podziwiajcie, tańczcie!
Data: 12. października
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4. ODBLASK W NIEBIE – tak trudno w to uwierzyć, ale w ten weekend będziemy wspólnie świętować 1. Urodziny Jasna 1 w towarzystwie jednego z najlepszych duetów producenckich Marvin & Guyo pokaźnym dorobku wydawniczym dla takich wytworni jak Life and Death, Correspondant czy Hivern Discs, a także przyjaciół oraz nowych rezydentów klubu!
Data: 13. października
Start: 
22:30
Więcej info: FB EVENT

5.  RAKIETA W MIŁOŚCI   kolejne spotkanie na szczycie w Miłości! Dobrzy znajomi, w najlepszym połączeniu. Z legendami warszawskich parkietów, odpalamy rakietę, lecimy w kosmos! Na pokładzie największe hity! Zagrają: Rakieta w składzie: Kędzior, Mr. Lex,iRobot (Last Robots).
Data: 13. października
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany