Przed nami ciekawy i słoneczny weekend. Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1.34 WARSZAWSKI FESTIWAL FILMOWY  –  już w piątek startuje największe święto filmu w Warszawie. Podczas kilkunastu dni w Kinotece będziecie mieli okazję zobaczyć najlepsze filmy z całego świata! Koniecznie obczajcie program i kupujcie bilety – zawsze znikają w mgnieniu oka!
Data: 12 – 21 października
Start: 9.00
Więcej info: FB EVENT

2. OSTATNI NOCNY MARKET W 2018  po trzech latach, nadchodzi pora, by pożegnać perony pełne street food’u. Nocny Market kończy nie tylko kolejny sezon, ale także opuszcza Główny, gdzie niebawem zostanie przywrócony ruch kolejowy. To już NAPRAWDĘ ostatni moment na jedzenie i zabawę na Nocnym!
Data: 12 – 14 października
Start: 17.00 (piątek), 17.00 (sobota), 16.00 (niedziela)
Więcej info: FB EVENT

3. MIŁOŚĆ NA ASAPIE – Mariusz i Marzena. Oboje około trzydziestki, mieszkają w Warszawie, gdzie pracują w tej samej redakcji czasopisma lifestyle’owego. On nie planuje przyszłości, jest zadowolony z tego, co ma, a na co dzień działa spontanicznie (co często obraca się przeciwko niemu). Ona z kolei traktuje aktualną pracę jako konieczny etap na drodze do spełnienia prawdziwych ambicji, w międzyczasie oddając się dziwacznym, modnym hobby. Chcesz się pośmiać w sobotę? Wpada do Klubu Komediowego!
Data: 13 października
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

4. WARSAW TATTOO CONVENTION – kochasz tatuaże? W najbliższy weekend wpadajcie na Warsaw Tattoo Convention na Stadionie Legii! Na ten wyjątkowy weekend do Warszawy przyjedzie ponad 1000 artystów z całego świata. Warto!
Data: 13 – 14 października
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

5. CHOPIN NA PRADZE – ostatni dzień tygodnia najlepiej spędzić przy muzyce. Wpadajcie do Konesera,a by przy przyjemnych dźwiękach muzyki Chopina spełnić błogie popołudnie. Tego wieczora zagrają dla Was Aleksandra Kuls i Marcin Koziak.
Data: 14 października
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

About The Author