Po trzech pysznych latach, nadchodzi pora, by pożegnać perony pełne street food’u. Nocny Market kończy nie tylko kolejny sezon, ale także opuszcza Główny, gdzie niebawem zostanie przywrócony ruch kolejowy. Nadchodzący weekend, 12 – 14 października, będzie więc ostatnią szansą na kolacje pod gwiazdami przy Towarowej 3!

Nocny Market ostatni raz na Głównym

Nocny Market ostatni raz na Głównym
To już trzy lata, odkąd Nocny Market otworzył się i karmi miłośników niebanalnych doznań kulinarnych. Niebanalną przestrzeń wypełnioną kuchnią z całego świata, punktami miejskich usług czy wystawami sztuki, odwiedzały co weekend tysiące gości w każdym wieku. Za sprawą Nocnego Marketu, pierwszej tego typu inicjatywy gastronomicznej w Polsce, uśpione perony dworca Warszawa Główna Osobowa zyskały nowe życie.

Nocny Market miał już nie wrócić w tym roku, ale miło nas zaskoczył. Niestety tym razem to już naprawdę koniec! Ten kulinarny pociąg ostatni raz zatrzyma się pod adresem Towarowa 3. Przyczyną jest rozpoczynająca się niebawem budowa związana z planami przywrócenia ruchu kolejowego na dworzec Warszawa Główna. Pożegnajmy godnie wydarzenie, które ubarwiało warszawskie życie przez ostatnie kilka lat. 

Miejsce: Nocny Market
Daty: 12 – 14 października
Godziny otwarcia:
Piątek: 17:00-1:00
Sobota: 17:00-1:00
Niedziela: 16:00-23:00
Wstęp Wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany