Ry X na luty zapowiada premierę nowego krążka „Unfurl”, a już 19 marca zobaczycie go na wyjątkowym koncercie w Warszawie, w klubie Palladium. Poznajcie utwór “Untold” i sprawdźcie ceny biletów!

Ry X w Warszawie w 2019 roku
Australijski wokalista zdobył ogromną popularność tworząc niebanalne piosenki zaskakujące intensywnością emocji, a zarazem czarujące intymną nastrojowością. Trudno się więc dziwić, że nowy album mieszkającego ostatnio w Los Angeles twórcy to jedna z najbardziej wyczekiwanych muzycznych premier 2019 roku.

Poprzednia płyta artysty „Dawn” zachwycała subtelnością melodii, aranżacyjnymi niuansami i pełną uniesienia wokalną ekspresją. Krążek „Unfurl” to poszerzenie tej artystycznej wizji – melodyjne gitary, wytworne dźwięki pianina, nienachalne rytmy i przejmujące wokale sugerują nowe kierunki rozwoju artysty, równocześnie przypominając o jego korzeniach.

Ry X to niewątpliwie poszukujący twórca, który dąży do balansu między czystością i spójnością autorskiego przekazu, a nowymi twórczymi wyzwaniami. Jego muzyka ma w sobie wiele czułości oraz subtelne hymniczne tony – jednak te kruche, czasem eteryczne dźwięki spaja silna artystyczna osobowość muzyka.

Jego utwory zachwyciły fanów na całym świecie: 120 milionów streamów i zaproszenie do współpracy od Rhianny (Ry stworzył dla RiRi świetny remiks „Love On The Brain”), mówią
same za siebie.

Co usłyszymy na “Unfurl”
Nowa płytę artysta tworzył głównie w Kalifornii, w swym domu w Topanga Canyon, niedaleko plaży. Ta dobra aura spokojnego morza, towarzystwa przyjaciół, wewnętrznej harmonii jest na „Unfurl” wyraźnie odczuwalna.

Jeżeli chcecie posłuchać artysty na żywo, już teraz możecie kupić bilety w przedsprzedaży. Otwarta sprzedaż startuje w najbliższy piątek, 12 października!

Miejsce: Palladium
Data: 19 marca 2019
Start: 21.00
Bilety: 105 zł (przedsprzedaż), 120 zł (od 12 października)

Zdjęcie wyróżniające: Instagram/ ryx

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany