Przed nami pierwszy weekend października. Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. SAMPLE SALE POLSKIEJ MODY  –  w piątek i sobotę będziecie mieli szansę kupić ubrania od uwielbianych polskich marek i projektantów premium, w tym m.in. Bohoboco, Bizuu czy Loft 37, po dużo niższych cenach! Wyjątkowa okazja, aby mieć coś super, nie wydając fortuny.
Data: 5 – 6 października
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

2. 16. WARSZAWSKIE TARGI SZTUKI – przez cały weekend, od piątku do niedzieli, wbijajcie Arkad Kubickiego na kolejną edycję Targów Sztuki. To wyjątkowa okazja do kupienia oryginalnych dzieł sztuki oraz wzięcia udziału wykładach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów, jak choćby 
Data: 5-7października
Start: 17.00 (piątek), 11.00 (sobota i niedziela)
Więcej info: FB EVENT

3. POKÓJ ŚNIADANIOWY: MARIA DĘBSKA – nowe miejsce i nowy cykl wydarzeń w WuWu na Placu Konesera. Podczas spotkań będziecie mogli dyskutować na tematy ważne dla nas i zaproszonych przez organizatorów gości ze świata kultury i sztuki. W sobotę gościem będzie Maria Dębska – aktorka młodego pokolenia, która już niedługo wcieli się w rolę Kaliny Jędrusik!
Data: 6 października
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. TARG ŚW. FRANCISZKA – ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT – Hala Gwardii w ten weekend to targi nie tylko dla nas, ale i naszych pupili! Kupicie superprezenty swoim pupilom: smakołyki, gryzaki, suplementy, ale też mocne szarpaki, modne smycze czy maty i posłania. Dodatkowo aukcja charytatywna dla czworonogów. Wpadajcie. 
Data: 6 – 7 października
Start: 9.00 (sobota), 11.00 (niedziela)
Więcej info: FB EVENT

5. PETER, TRZEŹWY WAMPIR – po serii traumatycznych zdarzeń wampir Piter zdecydował się wytrzeźwieć. Zerwał z piciem krwi i poświęcił swoje życie leczeniu innych, został terapeutą uzależnień a w wolnym czasie domorosłym magikiem. Dzięki temu spektaklowi impro, końcówka niedzieli będzie super!
Data: 7 października
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany