Pierwszy weekend października w Warszawie! Ciśnijmy outdoorowe melanże póki się da 🙂 Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty Tidal: Rising Pop! 

 

 

1. STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE – jesień za oknem, lata mijają, ale Miłość nigdy nie rdzewieje, uczucia coraz silniejsze, wspomnień coraz więcej. Jak co tydzień w Miłości tańczymy i dajemy się ponieść. Emocje, momenty, wspominamy i tworzymy nowe! Zagrają: Nikodem Rozbicki (Damn Wave), Deyna, Kiano. W Miłości zagra: Artur8
Data: 5. października
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. PRZEKRÓJ PROSI DO TAŃCA! VOL. 2 –  na okładce jesiennego “Przekroju” planety szaleją. Już dzisiaj w Kulturalnej dołączymy do nich tanecznym krokiem przy dźwiękach trzech znakomitych muzyków. Wieczór otworzy live act Bartosza Webera. Kolejny artysta na zaproszenie “Przekroju” przybędzie z samego Paryża. Krikor to kompozytor i destylator dźwięku, w wiecznym poszukiwaniu esencji brzmienia maszyn mechanicznych. Tercet domyka warszawski weteran spotkań tanecznych, Mic Ostap, sympatyk metrum 4/4, niekiedy z małymi odchyleniami.
Data: 5. października
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. TYLE SŁOŃCA W CAŁYM NIEBIE – spadające liście wymieniamy na palące promienie słońca, jesień nas nie dotyczy! Rozgrzany poza skalę parkiet na którym usłyszycie najmocniejsze bangery i zmrożone koktajle prosto z niebiańskiego baru. Czy potrzeba czegoś więcej? Muzyką zajmą się niezawodne i niezawodni: I Say Mikey (AM Radio), NEEN NAH & zuzaOK ( International Girls DJ’s ), Tycjana ( Princess Rap ), Kotojeleń ( Rapperoni ).
W Piekło nad Niebem: Nowosad all night long.

Data: 6. października
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

4. I URODZINY JASNEJ – tak trudno w to uwierzyć, ale w ten weekend będziemy wspólnie świętować 1. Urodziny Jasna 1 w towarzystwie jednego z najlepszych duetów producenckich Marvin & Guyo pokaźnym dorobku wydawniczym dla takich wytworni jak Life and Death, Correspondant czy Hivern Discs, a także przyjaciół oraz nowych rezydentów klubu!
Data: 6. października
Start: 
23:00
Więcej info: FB EVENT

5.  OTWARCIE BARU WARS W TEATRZE WARSAWY   sprawcami tego zamieszania jest Miami Wars, które nieprzypadkowo zimuje w dawnym kinie Wars! Specjalny set na tę okazję przygotuje nasz ulubieniec – gość z Francji – GUTS! Będą też dawno nie słyszani wspólnie Dizkret&Praktik z dj setem oraz kilku niespodziewanych gości.
Data: 6. października
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany