Lato było piękne, musimy je więc pięknie pożegnać. W najbliższy piątek, 5 października, wbijajcie do klubu Niebo na WAKE OFF, czyli huczny koniec sezonu wake’owego!

Wake off w Niebie
Prędkość, wolność i freestylowe tricki wciąż na wyciągnięcie ręki! Niebo razem z wakeshop.pl, Wake Family Brwinów, FLYN i KOKA organizują najzacniejsze zamknięcie sezonu, czyli szałową imprezkę! Zabawa dla surferów i wszystkich miłośników szalonych fal!

W pierwszy piątek października NIEBO zostanie… zalane! Przygotujcie się na falę beztroskiej zabawy w wakacyjnym klimacie! Pełen luz, ziomeczki, surfing i dobra muzyka to klimaty, którymi klub będzie wypełniony po brzegi – i to lubimy najbardziej!

Jak by tego było mało, przez cały wieczór będziecie mogli wziąć udział w konkursach i wygrać odjechane nagrody! Tego wieczoru popłyńcie bez zahamować (chociaż zawsze bezpiecznie!) Odpowiednie fale dźwięku do surfu zapewnią: DJ MACU, Zeppy Zep, Dj Rizzle, LuLu Malina. Jeśli komuś będzie mało, pamiętajcie, że poza Niebem jest jeszcze… Piekło nad Niebem! Tam odbędzie się afterparty po koncercie P.Unity. Będzie funk, będzie przyjemnie!

Miejsce: Niebo
Data: 5 października
Start: 23.00
Wstęp: 20 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany