Już 8 października w Centrum Sztuki Tańca odbędzie się wyjątkowa premiera. “Frau Blush” to peformans taneczny, o którym będziecie myśleć jeszcze długo po występie. Dlaczego warto się wybrać?

Premiera “frau blush” w Centrum Sztuki Tańca
“frau blush” to wyjątkowy performans taneczny dialogujący z rzeczywistością XXI wieku, w którym kobieta i jej rozmaite oblicza są tematem dyskusji. Spektakl to spojrzenie na temat nie-kobiecości z różnych perspektyw. Jak istotne są różne role społeczne, które są nam przypisane lub wybrane przez nas?

Spektakl „frau blush” to próba odpowiedzi na pytanie jak ważny jest obraz siebie, który mamy wewnątrz oraz ten, który przekazujemy innym. Jakie znaczenie ma umysł świadomy i to, na czym się w życiu koncentrujemy, a jakie umysł podświadomy i to co mamy w sobie wytrenowane poprzez proces socjalizacji, który trwa od dziecka? Jaki wpływ mają na nas różne grupy społeczne, do których przynależymy, a jakie nasze osobiste doznania i ścieżka życia, którą sami tworzymy?

Centrum Sztuki Tańca

Spektakl oparty na połączeniu działań performatywnych z tańcem współczesnym zbudowany z różnych opowieści. Takich rzeczy nie oglądacie na co dzień. Po występie będziecie mieli okazję wspólnej rozmowy, którą poprowadzi Jadwiga Majewska. 

Miejsce: Centrum Sztuki Tańca/ Dom Kultury KADR
Data: 8 października
Start: 19.00
Wstęp: 10 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany