W tym roku zespół Bastille ponownie zachwycił fanów dzięki singlowi „Happier”, który nagrali z Marshmello. Już niedługo największe hity zespołu usłyszymy w Warszawie. Bastille zagra na Torwarze już 19. lutego! W jakiej cenie są bilety?

Bastille- koncert w Warszawie

Zespół ogłosił nowy studyjny album – dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, w maju natomiast pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego materiału – utwór „Quarter Past Midnight”. Nowy singiel to eskapistyczny hymn luźno zainspirowany przebojami muzyki dance z lat 90. Już po pierwszych dźwiękach pełnych euforii doskonale wiemy, że mamy do czynienia z nowym utworem Bastille.

Nagrania do nowej płyty odbyły się w nowym studiu Bastille. Przed laty w tym samym budynku kręcono… filmy pornograficzne. Teraz znajduje się tam siedziba założonej przez Dana Smitha wytwórni Best Laid Plans. Z powodu sesji nagraniowych na nową płytę, Bastille zostali w Londynie aż pięć miesięcy – był to najdłuższy czas spędzony przez muzyków w jednym miejscu od czasu wydania debiutanckiego albumu „Bad Blood”.

Nowy materiał i największe hiciory Bastille usłyszycie na koncercie w Warszawie już 19 lutego 2019 roku. Sprzedaż biletów startuje w najbliższy piątek, 5 października o godzinie 10:00.

Miejsce: Torwar
Data: 19. lutego
Bilety: sprzedaż od 5 października


Zdjęcie wyróżniające: Instagram/ bastilledan

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany