Zobacz, co robić w pierwszych dniach października w Warszawie. Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! A na coraz chłodniejsze dni – playlista TIDAL!

1.AVANT ART FESTIVAL 2018 – to już druga edycja Avant Art! Kolejna edycja AAF i kolejne motto festiwalu? W tym roku w pełni skupiamy się na przekazie muzycznym i filmowym tyle konsekwentnym, ile poszerzającym pola manewru i wyboru. Bez zbędnych naciągnięć i niepotrzebnych kompromisów przedstawiamy artystów i zjawiska wyrastające z podziemnego pnia z całą jego kalejdoskopową barwą. W programie odnajdziecie tropy punkowe, przemysłowe, improv/jazzowe i beatowe, dające ożywczy amalgamat, w kontrze do kultury przemysłowej.
Data: 1. – 7. października
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

2. DZIEŃ OTWARTY MYSIA 3    w tym dniu zaprezentowane zostaną nowości na nadchodzący sezon jesień/zima 2018/2019. Ideą tej edycji jest pokazanie pozytywnej siły marek skupionych wobec MYSIEJ 3, które poza jakością, dobrym designem i dobrą ceną, utożsamiają dodatkowe wartości
takie jak: sztuka (Leica Camera, 8288 Concept Store), działalność charytatywna (Elementy, Balagan, Orska – biżuteria), rękodzieło (NAP), współpraca z lokalnymi projektantami i dostawcami (Rilke, SVOI, Gloomy Sunday) czy też oferowanie produktów, które zostały pieczołowicie zaprojektowane i wykonane w małych, rodzinnych firmach (Birbante Rocca) .Marki, które bają o recycling i środowisko naturalne (Alba1913 Healthy is Beautiful, Orska, MUJI Polska, nenukko), dostarczają przedmiotów ponadczasowych, z materiałów dobrej jakości (bynamesakke) czy też reprezentują wartości związane z weganizmem (NENUKKO).

Data: 2. października
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

3. BANDYTKA – WERNISAŻ ELWIRY GOCŁAWSKIEJ  – Elwira Gocłowska to artystka, która pod pseudonimem Bandytka, tworzy grafiki o zabarwieniu erotycznym. 2 października w Instytucie Reportażu, przy ul. Gałczyńskiego będzie można zobaczyć cykl najnowszych „bandytek” nieustająco komentujących kobiecą naturę.
Data:  2. października
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. DŹWIĘK PŁYNIE W NOWINIE – drugi koncert z cyklu “Dźwięk płynie w Nowinie” w restauracji Nowina na Nowogrodzkiej! Tym razem zagra dla Was trio, w którego skład wchodzą: Inga Marukyan (wokal), Wojtek Brian Wild (klawisz), Adam Maniek Mańkowski (gitara basowa). 
Data: 3. października
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. I URODZINY ORZO NA PLACU KONSTYTUCJI –  w czwartek będziemy świętować wspólnie I urodziny Orzo! Na ten jeden dzień wspólnie z Ry23arda wystrój restauracji zmieni się całkowicie! Jak to będzie wyglądało? Zobaczycie po zmroku! Przez cały dzień niespodzianki od TIDAL oraz vouchery i niespodzianki od ORZO.
Data: 4. października
Start: 9.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany