Przed nami ostatni weekend września. Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. DUBBINGI NISZCZĄ KOJAKA I PORUCZNIKA COLUMBO  –  jeśli nigdy nie widzieliście dubbingów w Klubie Komediowym czas to nadrobić. Improwizatorzy na nowo stworzą dla Was niesamowite historie do lecącego w tym samym momencie serialu. Super! 
Data: 28. września
Start: 22.30
Więcej info: FB EVENT

2. SPACER: LITERACI WARSZAWY – Green Caffe Nero poza pyszną kawką często proponuje ciekawe warszawskie spacerki. W najbliższą sobotę będziecie mieli okazję przejść się śladami warszawskich literatów. Gdzie mieszkali twórcy? O jakich miejscach pisali? Warto się dowiedzieć!
Data: 29września
Start: 13.30 (zbiórka pod kawiarnią przy wyjściu z Metra Nowy Świat Uniwersytet)
Więcej info: FB EVENT

3. URODZINY HALI GWARDII – Hala Gwardii obchodzi pierwsze (choć tak naprawdę 116) urodziny! Wyobrażacie sobie teraz Warszawę bez niej? Boks, pokazy filmowe i taniec. No i oczywiście pyszne jedzonko, które jest nieodłącznym elementem Hali.
Data: 29. – 30. września
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. TARGI RZECZY ŁADNYCH W KONESERZE – nie ma targów, na których znajdziecie piękniejsze perełki designu niż Targi Rzeczy Ładnych. Najlepsi polscy projektanci i marki zaprezentują swoje propozycje na nowy tydzień. Must – go!
Data: 29. – 30. września
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

5. SNEAKERNESS WARSAW – w niedzielę kolejna edycja targów Sneakerness, na których odnajdzie się każdy miłośnik sneakersów, czyli sportowych butów! Tym razem wpadajcie nie do PKiN, ale do Elektrowni Powiśle!
Data: 30. września
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany