Nadchodzą upojne noce, beztroskie tańce, doskonała muzyka i bezmiar rozrywkowego repertuaru. W ostatni weekend września – nareszcie – wracamy do Nieba po wakacyjnej przerwie! Huczna inauguracja sezonu przed nami!

Otwarcie sezonu w Klubie NIEBO

Niebo powraca już 28. września

Trudno jest rozstać się z latem, ale cudowną osłodą początku jesieni niech będzie powrót niebiańskiego sezonu! Po wakacyjnym odpoczynku, NIEBO wraca do normalnego trybu zabawiania stołecznych bywalców. Uroczysta inauguracja czeka Was 28. i 29. września. Te dwie noce wypełni taniec, muzyka i błogostan! Niebiańska scena pękać będzie w szwach, gdyż na dj-ce istny róg obfitości. W piątek zagrają: Glass Hunters, Kuvau, Ptaku (Porządne Dziewczyny), Vinylstealer, a w Piekle nad Niebem Ment XXL (FLIRTINI). W sobotę zaś: DJ NOZ, Phunk’ill (Otshochodzi), Kotojeleń (Rapperoni), Niko P oraz I Say Mikey na górnej scenie.   

Niebo 2018 – warszawskie imprezy wracają we wrześniu

To dopiero początek

Od końca września, już co weekend będziecie mogli oddawać się hulaszczym rozrywkom na najwyższym poziomie. Czekają Was miesiące błogich tańców na marmurowym parkiecie, przy których delektować się będziecie setami najlepszych polskich i zagranicznych dj-ów. W imprezowym repertuarze nie zabraknie kultowych cykli, takich jak Słodkie lata 90. z Glass Hunters czy też Tyle Słońca w Całym Niebie z Flirtini na pierwszym planie.

Pojawią się również propozycje dla fanów elektroniki, takie jak projekt Pryzmat, tworzony przez NuCasa, Nowosada i EYE oraz inspirowany egzotycznymi rave’ami Odblask w odcieniach fluo. Jednocześnie pojawią się nowości i okazjonalne wariacje. Nie trzeba chyba przypominać, że każda imprezowa noc rozlewa się nie tylko na dwa dolne bary, ale przenika również za czerwoną kotarę. W Piekle nad Niebem, na wszystkich hedonistów czekać będzie złoty bar, bardziej kameralne przestrzenie oraz konkurencyjny parkiet.

Koncerty jesień – zima 2018

To dopiero początek! A w tym sezonie zobaczycie też super koncerty – m.in. czarującą Bovską, wokalistę GusGus – Högni z duetem Tęskno, tajemniczy zespół BOKKA, a także MUCHY. Każdy
z artystów i zespołów zaprezentuje w Niebie premierowo materiał z najnowszych albumów.

Ponadto, mieszczące się w dawnym kinie NIEBO nie mogłoby obyć się bez pokazów filmowych. Na zabytkowym ekranie z pewnością pojawią się propozycje najlepszych filmów krótkometrażowych z kompilacji Future Shorts, a także kilka innych. Wrócą też targi mody vintage i nie tylko oraz spektakle Teatru XL.   

AAA! Może jednak fajnie, że powraca zimno, przed którym możemy schronić się w Niebie? 

Miejsce: Niebo
Otwarcie sezonu: 28. – 29. września
Start: 22.30
Wstęp: 20 złotych

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany