Wakacje się kończą! Ciśnijmy outdoorowe melanże póki się da 🙂 Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie Cotygodniowego Mixu Tidal! 

 

 

1. RIVERTOWN BY MAURYCY RA – Maurycy Ra i orkiestra Stama Ra zagrają jak zawsze nieobliczalnie, jak zawsze na żywych instrumentach. Jeśli wcześniej nie byliście, to może być ostania okazja tego lata!
Data: 21. września
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. STARE PIOSENKI NOCĄ –  stare piosenki przy Placu Defilad w ramach Warsaw Gallery Weekend. Brzmi jak kombo idealne? Tak właśnie jest! Widzimy się przy barze! (i na parkiecie).
Data: 21. września
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. SYLWESTER NA NIBY W HOCKACH – niestety… koniec lata, oznacza również koniec imprezowania nad Wisłą. Ale zamiast się smucić uczcijmy to z przytupem! Wpadajcie do Hocków na… wrześniowego Sylwestra! Bo dlaczego nie?!
Data: 22. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

4. MOVE MÓZG NA JASNEJ – narzekamy, że wakacje się kończą, ale przecież klubowe imprezy też są zajebiste! Sprawdźcie sobotni Move Mózg na Jasnej1. Zagra Alexis Phase, super DJ z Berlina!
Data: 22. września
Start: 
23:00
Więcej info: FB EVENT

5.  Smolna: Marcel Dettmann / Ryan Elliott / Deas / Private Press – imprezowiczów wyjadaczy do Smolnej przekonywać nie trzeba! W tę sobotę będzie (jak zwykle) GRUBO! Zagrają: Marcel Dettmann, Marcel Dettmann, Deas, Private Press live i MKO! Wbijajcie!
Data: 22. września
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany