Niby już wrzesień, ale lato trwa w najlepsze! Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. DANCING COCKTAIL / FESTIWAL SKRZYŻOWANIE KULTUR –  piątkowa propozycja dla osób, które nie tylko są fanami muzyki etnicznej, ale i tych, którzy po prostu lubią tańczyć. Dancing Cocktail to jedno z fajniejszych wydarzeń w ramach Festiwalu Skrzyżowanie Kultur. Charyzmatyczny King Aysoba z Ghany, soulowa wokalistka z Nigerii – Nneka oraz zespół łączący muzykę z transem – Ifriqiyya Électrique, sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w Waszej pamięci. 
Data: 21. września
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. WARSAW GALLERY WEEKEND – w piątek startuje wielkie święto sztuki! Po raz ósmy warszawskie galerie prywatne zapraszają w przedostatni weekend września na warszawski festiwal sztuki współczesnej.Każdy znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje. Sprawdź szczegóły! 
Data: 21. – 23. września
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

3. POKÓJ ŚNIADANIOWY Z MISTRZEM – nowe miejsce i nowy cykl wydarzeń w WuWu na Placu Konesera. Podczas spotkań będziecie mogli dyskutować na tematy ważne dla nas i zaproszonych przez organizatorów gości ze świata kultury i sztuki. W sobotę gościem będzie Alicja Biała – wyjątkowa artystka młodego pokolenia, jej ostatni projekt „Polska bez obrazy” zachwycił!
Data: 22. września
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. WARSAW VINTAGE MARKET – już w niedzielę zajrzyjcie do Nowego Świata Muzyki na kolejną edycję Warsaw Vintage Market. Po wakacyjnej przerwie wracają targi, na których znajdziecie same vintage perełki!
Data: 23. września
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

5. TARGI TOREBEK – każdy wie, że buty i torebki to coś, co kochają dziewczyny! Kupicie tutaj świetne torebki na każda okazję – małe i duże, eleganckie i sportowe. Tutaj naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!
Data: 13. września
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic


O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany