Chyba każdy słyszał o Instytucie. Już niemal 20 lat Instytut tworzy unikatową markę imprezową, znaną w kraju i zagranicą. Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie publiczności naturalnie musiał być nowy festiwal na światowej mapie muzyki elektronicznej. Tak powstała idea, dzięki której narodził się Instytut Festival Music & Art.

Festiwal Instytut – muzyka i eko nastawienie

Instytut od początku był pionierem w dziedzinie imprez z muzyką elektroniczną. Wyjątkowa lokalizacja: olbrzymie, surowe hale badawcze aktywnego laboratorium Instytutu Energetyki oraz oryginalne line-upy wyróżniają markę na skalę europejską. Dzięki zaprezentowaniu trzech różnorodnych scen muzycznych podczas imprez, każdy Instytut miał już charakter mini festiwalu.

Oprócz najlepszych doznań muzycznych Instytut Festival promował także zdrowe podejście do środowiska- jako pierwsi zrezygnowali całkowicie z jednorazowych plastikowych kubków na rzecz wielorazowych eko kubków, przez co niemal całkowicie zredukowaliśmy ilość odpadów podczas imprezy. Kolejnym krokiem była wrześniowa impreza Sadzimy Techno Las, podczas której posadzono około 400 nowych drzew w Stefanowi. Wszystko oczywiście przy dźwiękach techno .

Festiwal Instytut – kiedy druga edycja?

Po sukcesie pierwszego w historii festiwalu pod marką Instytut, nadszedł czas na ogłoszeniedrugiego Instytut Festival w Garnizonie Modlin. Bądźcie gotowi i rezerwujcie czas… 21 i 22 czerwca 2019 roku!

Pierwsza edycja obfitowała w światowej klasy zagranicznych i rodzimych artystów, którzy przez dwa dni występowali na trzech scenach: Main, Rave i Underground. Kolejna edycja to jeszcze wyżej ustawiona poprzeczka – polska publiczność to ludzie świadomi i nie uznający kompromisów. Następny rok to kolejny line-up pełen znakomitych i znanych artystów ale także młodych, wschodzących gwiazd sceny elektronicznej.

Druga edycja to także kontynuacja koncepcji połączenia muzyki i sztuki. O doznania wzrokowe zadbają wybitni polscy i zagraniczni artyści szeroko pojętych sztuk wizualnych.

Miejsce: Garnizon Modlin
Data: 21. – 22. czerwca 2019
Start: 19.00
Bilety: już niedługo

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany