Na tegorocznej mapie targów skoncentrowanych wokół wnętrz i wzornictwa pojawiło się wydarzenie o wyjątkowej formule. Mowa o Mood Concept – inicjatywie, w której DNA wpisana jest idea „100% original design”.

Mood Concept 2018 – Renomowane marki

Podczas trzech dni zaprezentowana zostanie wyselekcjonowana oferta najnowszych kolekcji marek premium, zarówno już tych znanych i cenionych na polskim rynku, jak i tych, o których usłyszymy po raz pierwszy. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć unikatowe prace włoskich, niemieckich, skandynawskich, a także francuskich i polskich designerów. Lista wystawców została potwierdzona przez nowopowstałe stowarzyszenie loveOriginal, dla którego promocja dobrego designu i kreowanie mody na zakup oryginalnych produktów to cele strategiczne działania.

Bogaty program towarzyszący – szkolenia, warsztaty i goście specjalni

Na scenie głównej Mood Concept odbędą się prelekcje gwiazd designu, specjalistyczne szkolenia i kreatywne warsztaty. Spotkania z ekspertami to doskonała okazja by dowiedzieć się więcej o home stagingu, sztuce we wnętrzu czy mieszkaniu przyszłości. Gościem specjalnym targów jest dyrektor artystyczny słynnej marki Kartell – charyzmatyczny Ferruccio Laviani. W ramach wydarzenia zaplanowano także konferencję pod hasłem „Inspiracja czy plagiat?” oraz Forum ŁAZIENKA.PRO.

Butikowe wystawy

Przestrzenie specjalne to obowiązkowy punkt targów Mood Concept. Zwiedzający będą mogli zobaczyć najlepsze prace laureatów międzynarodowego konkursu TOP DESIGN Award 2018, wystawę „WE #loveOriginals” czy Galerię Innowacji łazienkowych.

Przyjdź i nastrój swoje wnętrze z Mood Concept.

 

Miejsce: Centrum EXPO XXI
Data: 19 – 21 października 2018
Bilety: 20 zł (jednorazowe), 40 zł (weekendowe), do kupienia TUTAJ

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany