W Warszawie aktywny Węgiel pojawia się już od jakiegoś czasu. Mieliśmy czarne lody i Czarną Wodę na Powiślu. Teraz przyszedł czas na… czarną pizzę! Włoska Trattoria Boccone znajdująca się na Siedmiogrodzkiej 1 od niedawna zaskakuje gości ciekawym ciastem w swoich daniach. 

Czarna pizza w Trattorii Boccone w Warszawie

Czarna Pizza w restauracji Trattoria Boccone
Skąd czarny kolor? Ciasto zawiera naturalny węgiel bambusowy, który ma wiele właściwości zdrowotnych, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i trawienie. Dodatkowo węglowi zawdzięczamy właśnie walory estetyczne- czarna pizza prezentuje się na talerzach bardzo oryginalnie wzbudzając ciekawość gości. O insta-atrakcyjności wspomiać nie trzeba!

Od teraz każdą pizzę z karty możecie zamówić na czarnym cieście. To świetny pomysł na obiad dla miłośników placków dbających o zdrowe odżywianie i dla wszystkich wielbicieli kulinarnych nowości! Chyba mało kto nie lubi włoskiej kuchni, więc dlaczego by nie spróbować starego, dobrego włoskiego, w nowoczesnej odsłonie? Wpadajcie do Trattorii Boccone nie tylko na pizzę, ale i na inne dania kuchni włoskiej, których nie brakuje w menu!

Trattoria Boccone
ul. Siedmiogrodzka 1
Godziny otwarcia:
poniedziałekniedziela:
8.00 – 23.00
Kontakt: 22 632 64 54

 

About The Author