Jak wiecie kochamy polską modę i raz na jakiś czas chcemy dzielić się z Wami naszymi odkryciami. Dziś przedstawiamy Brut Nature Warsaw. Założyciele marki, Zuza i Jarek, tworzą ubrania inspirowane ich ulubionym szampanem: wytrawne i zdecydowane, ponadczasowe i uniwersalne, urzekające i ponętne. Ubrania BRUT NATURE WARSAW to włoskie tkaniny i uniwersalna forma, która pasuje każdemu. 

Brut Nature Warsaw – warto ich obserwować
Miłością do ubrań Zuza zaraziła się od mamy, klientki Mody Polskiej, która od dzieciństwa uczyła córkę, że najważniejsza jest jakość. Zuza poszukiwała ciekawych, oryginalnych i dobrych ubrań, wydając niejednokrotnie sumy zdecydowanie przekraczające zasobność jej portfela. Moment przełomowy nastąpił, gdy podczas poszukiwań płaszcza doszła do wniosku, że ten, który odpowiada jej oczekiwaniom, kosztuje tyle, co średniej klasy, niewielki samochód. Padło pytanie: Dlaczego? Jakość musi kosztować, ale czy aż tyle? W odpowiedzi powstał pierwszy płaszcz,  który wzbudził tak duże zainteresowanie, że choć wcale nie był na sprzedaż, to bardzo szybko znalazł nabywcę.

Od tego wszystko się zaczęło
To był impuls, który popchnął Zuzę, niespokojnego ducha, ku wspaniałej przygodzie, jaką jest tworzenie własnej marki. Wraz z Jarkiem, poukładanym do bólu finansistą i mistrzem planowania, stworzyli idealny, dopełniający się zespół. Pojechali do Włoch w poszukiwaniu tkanin i inspiracji, z dnia na dzień rezerwując bilety i bez większego zastanowienia porywając się na najtrudniejszą rzecz, którą kiedykolwiek wspólnie robili. To tam narodziła się koncepcja BRUT NATURE – wytrawnej, lekkiej jak bąbelki i niepokornej elegancji.

Dlaczego BRUT NATURE? To najbardziej wytrawny rodzaj wina musującego i jednocześnie – nasz ulubiony. W Toskanii, między jednym magazynem z tkaninami a drugim, w aucie zapakowanym po brzegi najpiękniejszymi jedwabiami, wełnami i kaszmirami, doszliśmy do wniosku, że nasze ubrania będą jak nasz ulubiony szampan – wytrawne i zdecydowane, ponadczasowe i uniwersalne, urzekające i lekkie jak bąbelki – zdradzają założyciele marki. 

Warto inwestować w polskich projektantów
BRUT NATURE WARSAW to marka dla osób nieznoszących  (i nienoszących) nudy, wiecznie poszukujących czegoś nowego, pragnących więcej, uwielbiających życie we wszystkich jego aspektach, ale jednocześnie twardo stąpających po ziemi i nie godzących się na płaszcz zamiast samochodu. To ubrania z wyjątkowych, oryginalnych tkanin, inspirowane smakiem wytrawnego szampana, zachowujące prostą i uniwersalną formę, która będzie pasować na każdą sylwetkę i do każdego wieku.


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany