Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie Cotygodniowego Mixu Tidal! 

 

1. NEVERENDING SUMMER – lato rozgościło się nad Wisłą i na razie nigdzie się nie wybiera! W tym wypadku pozostaje tylko wykorzystać tę sytuację. Do końca sezonu zostało niewiele piątków, dlatego też teraz spinamy się jeszcze bardziej, żeby żadnego nie ominąć! Wpadajcie już dzisiaj i wskakujcie na parkiet na ostatnie letnie podrygi. Atmosferę rozgrzeją: DJ NOZ aka eNOZet człowieku. Princess Rap, Dj Rizzle.
Data: 14. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. WSZYSTKO CO DOBRE LUB WSPANIAŁE –  dwaj przyjaciele z boiska. Cpt. Sparky i Weber poznali się w liceum, grali razem w kilku zespołach o długich nazwach, by wydać wspólnie album pod nazwą Primitivo. Jeszcze w XX wieku, więc do kadry już się nie załapią. Ale za stół dj-ski już tak. Sparky i Weber postanowili zagrać jako Primitivistas, bowiem ich selekcja odwołuje się do pierwotnych instynktów ludzkich. Funk, Exotica, Psychodelia, elektronika. Wszystko, co dobre. Lub Wspaniałe. Już dzisiaj w BarStudio!
Data: 14. września
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

 

3. WONDER YEARS – ostatnie tygodnie kalendarzowego lata, dlatego nie odpuszczamy tak łatwo. O nie!  Bawimy się do ostatniego listka na nadwiślańskich palmach i wykorzystujemy każdą upalną noc na 511. kilometrze Wisły. Najlepsze muzyczne momenty tych wakacji, czy też wakacji w ogóle wspominać będą: Dj Black Belt Greg, Eklektik Selektah, WAE.
Data: 15. września
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4. BREXIT PRES. DJ Q & MIŁOŚĆ X TOUCHÉ TATTOO BDAY PARTY – pamiętacie legendarny występ DJ EZ? Miłość płonęła wtedy zajawką!
To był set-esencja wyspiarskiego brzmienia. Teraz na Kredytowej zagra DJ Q! Następca Dj’a EZ, w swoich eklektycznych setach łaczy: Bassline, grime i UK house. Współpracuje z najlepszymi, Gra w najlepszych klubach. Zagra w Miłości Kredytowej! Tego dnia Świętować będziemy urodziny przyjaciół z Touché Tattoo ♥
Data: 15. września
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT5. ZAKOŃCZENIE WAKACJI Z LEKKO TECHNO  – koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, ciężko będzie się pożegnać z plenerowymi imprezami i ze smakiem lata. Jedyne co nam pozostaje w tych ostatnich chwilach to impreza w jednym z najpopularniejszych kurortów w naszym mieście. Oczywiście mowa o Iskra Pole Mokotowskie! Podczas imprezy zagra 1/2 zespoły Rysy czyli Wojtek Urbański!
Data: 15. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany