Już niedługo MOMU powraca z cyklem Kulturalny Teatralny. Na pierwszy ogień zaprezentowana zostanie wystawa Weroniki Gos będzie pierwszym wydarzeniem po wakacyjnej przerwie.

Kulturalny Teatralny powraca

Kulturalny Teatralny to cykl wydarzeń odbywających się w restauracji MOMU, położonej przy placu Teatralnym w Warszawie.W ramach kolejnej odsłony projektu,  już 18 września w MOMU odbędzie się wernisaż Weroniki Gos, który otworzy wystawę trwającą do końca października 2018.

Kim jest Weronika Gos?
Artystka studiowała na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale rzeźby, jednak po zrobieniu dyplomu licencjackiego zdecydowała zająć się głównie grafiką. Od tamtej pory przede wszystkim wykonuje portrety ludzi o lekko karykaturalnym charakterze weryfikując rzeczywistość we własny sposób. Jako początkujący artysta pokazuje swoje prace w social mediach, a obecna wystawa jest pierwszą- autorską. 

Pod względem techniki i stylu inspiruje się artystami takimi jak Pablo Picasso, Hans Bellmer oraz Egon Schiele. Sztukę traktuje jako hobby, któremu poświęca większość swojej uwagi.

To utalentowana dziewczyna, tworząca sztukę wartą zauważenia. Jeśli lubicie

Miejsce: MOMU
Data: 18. września (wernisaż), wystawa potrwa do końca października. 
Start: 19.00
Wstęp Wolny

 

 


O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany