Przed nami pierwszy weekend września! Kiedy to zleciało?! Sprawdź, co robić, aby z przytupem pożegnać ten miesiąc! Co w ten weekend? Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie Tropikalnej Imprezy Tidal! 

1. MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY – kochamy takie spotkania jak żadne inne, a każda odsłona tego cyklu przynosi nowe. Niezastąpieni grają niezastąpione klasyki całą noc. Po to byście Wy mogli bawić się najlepiej, bez granic, zobowiązań i wstydu, sumienie odrzucić w kąt, bo Miłość Ci Wszystko Wybaczy!
Data: 7. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. SZTORM W CUDZIE: NORTHSIDERS –  do Cudu nad Wisłą nadciąga nadbałtycki sztorm z Northsiders – kolektywu czwórki przyjaciół. Organizatorzy nielegalnych imprez na plaży. Rezydenci trójmiejskich parkietów. Przywozią wszystko co najlepsze w ich stronach. W Cudzie zawsze oporowy beng do białego rana!
Data: 7. września
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

 

3. SMOLNA: DAVE CLARK | ELTRON | TRUANT | GLASSE | SEB SKALSKI – weekend na Smolnej to jak zwykle dawka najlepszej muzyki w mieście! Będziecie? My tak! Do zobaczenia pod DJką! 
Data: 8. września
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

4. POMOST 90511 – w najbliższym odcinku: Pierwszego dnia po wakacjach Dylan umawia się na randkę z Emily Valentine, nową uczennicą w szkole. Dziewczyna podoba się także Brandonowi. Emily imponuje chłopcom, ponieważ gra na gitarze i jeździ na motocyklu. Dylan zabiera ją na randkę nad Wisłą. Następnego wieczoru Brandon przywozi Emily w to samo miejsce. Dowiedziawszy się o spotkaniu Dylana z Emily, Brenda staje się zazdrosna. Uświadamia sobie, że wciąż kocha Dylana.  Jak dalej potoczą się ich losy? Sprawdźcie już w sobotę! Zagrają niezmiennie Glass Hunters!
Data: 8. września
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT5. DMUCHAWCE | LATAWCE | BAR  – jak przebiega impreza w Hockach? W poniższych etapach: Dmuchawce – To poczucie, kiedy wchodzisz na parkiet i czujesz się lekki jak piórko. Skaczesz, uśmiechasz się i niczym się nie przejmujesz. Latawce – Kiedy zauważasz, że Hocki są ładne i kolorowe. Już nie tylko parkiet jest taki interesujący…Bar – Zaczynasz czuć się coraz lepiej przy naszym barze i regularnie podchodzisz do niego przez całą noc. Zagrają: Phunk’ill, Jedynak (FLIRTINI).
Data: 8. września
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany