Niby już wrzesień, ale lato trwa w najlepsze! Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. WYSTAWA KRZYŚKA LOGIŃSKIEGO – wystawa „Colours of Sadness” to prezentacja malarstwa Krzysztofa Logińskiego na Saskiej Kępie. Autor swoją twórczość poświęca przede wszystkim portretom, które zawsze go najbardziej interesowały i ujmowały. Prace prezentowane na wystawie to próba oddania emocji. Jeśli kochacie sztukę, musicie to sprawdzić. 
Data: 6. września – 4. października
Start: 9.00
Więcej info: FB EVENT

2. POKÓJ ŚNIADANIOWY Z MISTRZEM – nowe miejsce i nowy cykl wydarzeń. WuWu na Placu Konesera. Podczas spotkań będziecie mogli dyskutować na tematy ważne dla nas i zaproszonych przez organizatorów gości ze świata kultury i sztuki. W sobotę gościem będzie Mirosław Nizio – rzeźbiarz, architekt wnętrz i mecenas sztuki.
Data: 8. września
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

3. XXANAXX ZA DARMO W ISKRZE – Lech Premium wraz z klubem ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na finał koncertowej trasy i darmowy występ jednego z najważniejszych polskich zespołów ostatnich lat. Już w sobotę spotykamy się na koncert xxanaxx oraz afterparty do rana! WOW!
Data: 8. września

Start: 20.00
Więcej info: WARSAWHOLIC

4. TARGI RZECZY WYSZUKANYCH NA ZOO MARKECIE – na wydarzeniu spotkacie wystawców z całej Polski, którzy zaoferują Wam piękne rzeczy vintage, antyki i starocie, a także bibeloty, płyty winylowe i książki oraz prace młodych artystów z Akademii Sztuk Pięknych. Zakupy do domu? Meble i sztuka też się znajdzie!
Data: 8. – 9. września
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

5. LEGENDARNE KNAJPY PRAGI – niesamowity spacer szlakiem legendarnych praskich knajp. Dowiecie się m.in. gdzie pracował najlepszy kelner Warszawy i gdzie były najlepsze wuzetki! Będzie ciekawie!
Data: 9. września
Start: 15.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany